Program Letního tlení je věnován rodičům a dětem. Pro děti je připraven od 15.00 Krásný dětský den, který nabídne aktivity jako je lanový park, loutkové divadlo, sokolník, žonglérská dílna a série ekologicky zaměřených soutěží a dovedností. Vystoupí kapela Mixle v Piksle, která během svého koncertu pokřtí nové album.

Vypsaná fixa a Sto zvířat 

Večer zahraje Vypsaná fixa. „Těšíme se na to, navíc dle hlasování na našem facebooku jsme slíbili zahrát i písně, které normálně nehrajeme," uvedl frontman kapely Márdi.

„Kdysi jsme pro tři krizové fáze roku – jarní únavu, podzimní depresi a zimní spánek hledali čtvrtou a vymysleli jsme letní tlení," dodal k názvu akce. Celým dnem bude provázet Lukáš Pavlásek.

Kapela Sto zvířat chystá na 25. srpna na Střelecký ostrov dvojkoncert s názvem ty vole, škola začíná! Nejprve v 15.00 zazní písně z dětského alba Tlustej chlapeček se včelou v kalhotách, které vzniklo v roce 2014 a skupina na něj použila nečekané žánry jako je samba, ethno, doo-wap, rockabilly, swing, vojenský pochod nebo dokonce ukolébavka.

Písně z posledního alba 

Od 19.30 začne koncert pro „velká zvířata", na kterém zájemci uslyší kromě písniček z posledního alba Ministerstvo mýho vnitra i největší hity jako Ty vole, na základní škole, Nikdy nic nebylo, Dáma s čápem nebo Nejkratší cesta. Sto zvířat vystoupí v základní devítičlenné sestavě doplněné o tři vokalistky.

Kromě Vypsané fixy a Sto zvířat srpnový Letňák – Léto pro Pražany dále nabídne například akce spojené s festivalem Prague Pride nebo 31. srpna Václava Neckáře a skupinu Bacily.