Role kmotry se ujala Lenka Dusilová. Kromě ní na zvukově i vizuálně pestrobarevném a hravém koncertě vystoupila dvacítka dalších hostujících hudebníků a tanečníků. Talentované zpěvačky byly sice bezprostředně po vystoupení dosti znavené, leč ani během rozhovoru nezapřely temperament a šarm.

Vydání alba bylo součástí výhry ve vyhledávací soutěži Colours Talents, kterou pořádá festival Colours Of Ostrava a vydavatelství Indies Scope. Jste soutěživé?
Bára Vaculíková: Já rozhodně soutěživá nejsem, spíše mě vždy odrazovalo, když byl někdo lepší než já. Ale do budoucna to chci změnit! Soutěž nám samozřejmě velmi pomohla. Antonie Nyass: My jsme byly dokonce neschopné se do soutěže i přihlásit. Vlastně nás přihlásil kamarád. Lucie Hawa Goldin: Když už to někdo zařídil, tak jsme samozřejmě byly za příležitost vděčné a soutěžily jsme s chutí.

Jste hudebně velmi všestranné. Váš repertoár umožňuje vystoupení jak v malém klubu pro hudební fajnšmekry, tak v televizní show, jako bylo předávání cen TýTý. Jste ochotny v budoucnu vystupovat např. i v estrádních pořadech Novy?
Všechny sborem: Ne! Bára: A co se týče soutěží, nešly bychom ani do Super- Star, ani do Eurosongu. Chceme dělat jenom hezké, vkusné akce. Antonie: TýTý byla ohromná zkušenost. Vyzkoušely jsme si účast na akci, kde je každému úplně jedno, co zpíváme, na akci, která je jen naoko. A podařilo senámudržet si tvář – odmítly jsme zpívat na playback, přestože jsme byly pod velkým tlakem. Televizáci na nás byli zlí, dali nám sežrat, že kvůli nám musí déle a víc pracovat, protože jsme jako jediné chtěly vystupovat živě, ale ustály jsme to.

A bezprostřední osobní dojmy z prvních albových křtin?
Jednohlasně: Přišla spousta lidí, všichni kamarádi a příbuzní, takže jsme nadšené a nabité energií.