Mluvčí záchranky Jana Poštová Novinkám sdělila, že na žádost policie vyslala záchranka na místo svého koronera k ohledání mrtvoly v ulici Na Vrchu. "Jednalo se o dvaapadesátiletého muže," řekla mluvčí. „Mohu potvrdit, že policisté vyjeli k nahlášenému mrtvému muži. Více podrobností zatím nemáme, kriminalisté jsou na místě,“ řekla Novinkám mluvčí policie Andrea Zoulová.

Jeden ze sousedů reportérovi Novinek řekl, že ho jako taxikář často někam vozil. Podle informací redakce měl být zpěvák nalezen před polednem v koupelně.

Daniel Nekonečný (vlastním jménem Daniel Konečný) se narodil 29. června 1966 v Boskovicích a byl znám především jako hudebník a showman. Dva roky studoval obor herectví na DAMU. Prošel různými povoláními, včetně pomocníka v porodnici a hrobníka.

V roce 1990 založil spolu s perkusistou Milošem Vacíkem vlastní kapelu Šum svistu, která se uvedla multimediálním vystoupením v Divadle hudby. Jeho sólovým projektem bylo album Nekonečný šum, do něhož sám "nazpíval, nařval a do prsou nabušil" roztodivné melodie.

Král karnevalu

Byl známý svým euforickým projevem. Rád se prezentoval jako král karnevalu a ministr rozkoší. Svá vystoupení plná latinskoamerických rytmů a pestrých kostýmů prokládal pyrotechnickými efekty. K jeho show neodmyslitelně patřily tanečnice, a dokonce i živá zvířata.

Nekonečný si zahrál ve filmu Otakára Schmidta Eliška má ráda divočinu, ve snímku Jak se krotí krokodýli či televizním filmu Historky od krbu. V roce 2008 usiloval o účast v mezinárodním semifinále hudební soutěže Eurovision Song Contest, dříve známé pod názvem Velká cena Eurovize.