Pořadatelé stále přicházejí s dalšími novinkami. Návštěvníky jistě potěší například drink zdarma. „Prvních pět set příchozích se může těšit na uvítací drink od našeho sponzora, a to úplně zadarmo," prozradil Ondřej Ekrt z pořadatelského týmu ZLounFestu. Právě silní sponzoři, kteří největší podzimní hudební akci v regionu podpořili, umožnili zásadně snížit ceny vstupenek v předprodeji. Zájemci je mohou stále ještě zakoupit za 299 korun.

O další novinku se postarala skupina Wohnout. Jak sdělili pořadatelé, pro své fanoušky chystá oblíbená formace překvapení, a proto požádala o prodloužení času svého koncertu. „Podle posledních úprav harmonogramu tedy začnou ve 22.45 a skončí úderem půlnoci," upřesnili organizátoři.

Vystoupení na dvou scénách

Festival ZLounFest se bude odehrávat na dvou scénách. Oproti původní představě jednoho krytého podia v městské sportovní hale přibylo i druhé. To bude umístěno na letním cvičišti, a tedy pod širým nebem. Pořadatelé ale počítají i s ne právě teplým počasím, i s případným deštěm. „Venku budou postaveny velké stany, kam se lidé budou moci při dešti schovat, a v nabídce občerstvení bude například svařené víno pro zahřátí," upozornili již dříve pořadatelé.

Hudební menu festivalu je opravdu lákavé. Zahrají například Portless s členy bývalých Support Lesbiens, „pauzu" avizující Charlie Straight, Sto Zvířat, Mňága a Žďorp, Rybičky 48 a mnozí další. Program večer doplní ohňostroj.