Prodej 12.000 desek je na stagnujícím hudebním trhu považován za velký úspěch. Zlatá deska se uděluje za 3000 a platinová za 6000 prodaných nosičů. Loni na platinové ocenění dosáhli například Pavel Šporcl za prodej alba Gipsy Fire, Václav Neckář (Mezi svými), Mig 21 (Album), Ondřej Brzobohatý (Identity), Jiří Pavlica (Vteřiny křehké) a kapela Bratři Ebenové (Čas holin).

Langerová je nyní na turné po tuzemských divadlech, na které v červnu naváže koncerty pod širým nebem. Se Symfonickým orchestrem Českého rozhlasu vystoupí 20. června na hudebním festivalu Smetanova Litomyšl a 6. července s kapelou a Karlovarským symfonickým orchestrem v amfiteátru v Karlových Varech.

"Mám za sebou nádherný rok. Celé turné Na Radosti je pro mě silný zážitek, který společně sdílíme s kapelou a nejbližším týmem lidí. Když jste s někým čtyřiadvacet hodin na cestách, hodně vás to sblíží. Mám to štěstí, že to mezi námi funguje hudebně i lidsky. Těším se na to zvláštní napojení a energii, která při koncertech vzniká mezi námi a publikem," uvedla.

Na turné ji doprovází kapela a smyčcové trio a kromě písní z nového alba zazní starší skladby v nových aranžích. "Některé písně zpívám pouze za doprovodu smyčců, jinde převažuje zase kapela, poté se smyčcové trio s kapelou spojí a vytvoří takový malý orchestr anebo se naopak doprovodím sama. Důležité jsou pro mě kontrasty," podotkla Langerová.

Fanoušci Langerovou v polovině března zvolili zpěvačkou roku v hudební anketě Žebřík. Její videoklip Tragédie u nás na vsi od režisérky Olgy Špátové je nominován na hudební cenu Anděl 2015. Na cenách Akademie populární hudby Anděl loni proměnila všechny čtyři nominace. Sošku s andělskými křídly převzala v kategorii zpěvačka roku, další ocenění si odnesla za album Na Radosti a skladbu a videoklip roku Tráva.