„Byl to těžký souboj, ale Peter Aristone postoupil a vyhrál toto kolo. Jeho skladba Gold bude od příštího týdne nasazena do nejvyšší rotace," je uvedeno v prohlášení na webu MTV U . Kromě toho Aristone postupuje do celoročního finále soutěže Freshmen. Pokud by tam uspěl, má šanci získat podporu celosvětové hudební televizní stanice VH 1 a objevil by se v nominacích v prestižních cenách MTV Woodies Awards.

Zdroj: Youtube

„Mám z vítězství obrovskou radost. Už samotná nominace mne velmi potěšila, popravdě jsem v tak silné konkurenci vítězství nečekal. Pokud by takovéto úspěchy zviditelnily českou a slovenskou hudební scénu ve světě, byl bych nejšťastnější," říká Peter Aristone, který v těchto dnech propaguje své nové video na americkém turné s Marcem Broussardem. Do konce měsíce ho čekají ještě vystoupení ve Washingtonu, New Yorku, Philadelphii nebo Bay Shore.

Na jaře zpěvákovi vyjde v Americe a Evropě písničkářské EP nazvané podle titulní skladby Gold (BrainZone). Nahrávka vznikla pod produkcí Sachy Skarbeka (Adele, Lana Del Rey, Miley Cyrus..), který je s Aristonem spoluautorem většiny skladeb.

MTV U je kabelová televizní síť, kterou lze naladit v celých Spojených státech. Vzhledem k tomu, že je zaměřená na mladé a studenty, je dostupná i na více než 750 vysokoškolských kampusech po celých státech.

Režisér klipu Gold Gregor Valentovič se podle svých slov nechal inspirovat tvorbou amerického režiséra Nabila Elderkina, která je originální, nápaditá a vícevrstvá. „Tímto směrem jsme se snažili jít i my. Proto se příběh dá chápat jak doslovně, tak i metaforicky," popisuje Gregor, který ztvárnil silný moment ze života bratrů, kteří se společnými silami dostanou z těžké situace. „Zároveň lze klip chápat také jako aluzi na dospívání a nevyhnutelný odchod z domova," doplňuje režisér, který vyzdvihuje práci kameramanky Anny Smoroňové a technika Maroše Kortvelyesiho. Videoklip vznikal pod záštitou produkční společnosti SORRYWECAN.