Její fanoušky určitě potěší, že kromě prken, které znamenají svět, se s ní mohou potkat i v divadelní kavárně, kde, jak jsme se přesvědčili, vaří skvělou kávu. „První role, kterou jsem v Jihočeském divadle dostala, byla v Shakespearově dramatu Něco za něco," vzpomíná sympatická herečka s tím, že do divadla v Českých Budějovicích nastoupila během pátého ročníku studia na DAMU.

Na své začátky v Jihočeském divadle má prý vyloženě hezké vzpomínky. „Musím říct, a vlastně za to nepřestanu být nikdy vděčná, že mám obecně v životě veliké štěstí na lidi kolem sebe. Snažím se řídit tím, že každý člověk, kterého potkám, je můj učitel, a tak mi vlastně stále pomáhají všichni," vysvětluje Taťána. Když mluví například právě o roli Milady de Winter nebo o Zuzaně v Divotvorném hrnci, říká, že neví, zda jde o role nejzásadnější, ale že určitě ví, že jí zůstanou v srdci i v mozku nadosmrti a nic na tom nemění to, že například právě Zuzana promluví v Divotvorném hrnci pouze jednu větu a celou dobu pouze tančí. I tak je tato postava velmi silná a zajímavá.

„Samozřejmě nesmím zapomenout také na mé milované Tlusté prase," usmívá se herečka. V nejnovější roli mohou diváci Taťánu Kupcovou vidět už v těchto dnech v nové inscenaci Archa naděje. „Na to jsem moc zvědavá, jak to naši diváci přijmou," říká herečka a prozrazuje, že vůbec nejraději má v současné době inscenaci Zavolejte Jeevse, kde, jak říká, excelují kolegové Oubram a Suchý. „Je to moc vtipné a milé představení. V pauzách mezi jednotlivými výstupy se chodím do portálu dívat na kluky, jak si to užívají a nepřestávám se bavit," vypráví Taťána Kupcová. Ta stejně jako práci v divadle miluje i svou druhou práci.

„Jsem kavárnice v divadelní kavárně Kuloár. Sice je to někdy fyzicky náročné, ale na hlavu je to úžasný relax. A umím uvařit skvělé latte," směje se Taťána Kupcová. Jak spiklenecky prozrazuje, své volné chvíle teď tráví především v autoškole. „Ale to je tajné, aby moje maminka nebyla nervózní, protože dobře ví, jak si pletu, kde je vpravo a vlevo. Tak doufám, že si to nepřečte," usmívá se herečka.

Když si potřebuje už opravdu odpočinout, je pro ni prý to pravé sauna a jóga. „To je to, co potřebuji, když už mám vybité baterky," prozrazujeTaťána. A co má vůbec ze všeho nejraději? „Nejraději mám a nejvíc si vážím volných chvil, které mohu prožít se svým přítelem," říká se zamilovaným úsměvem sympatická herečka.

A co Taťána a její zkušenosti s kamerou? „Myslím, že snad každý herec v téhle republice prošel v nějaké epizodce seriálem. I já jsem proběhla Ordinací nebo Cestami domů. Nejbarvitější vzpomínky ovšem mám na natáčení Četnických humoresek, kde měla moje postava, Malvína se jmenovala, jediný úkol: svést pojišťováka, kterého hrál můj kolega Martin Hruška. Dodnes se trochu červenám, když si na to vzpomenu," směje se Taťána, která prý žádná konkrétní přání, co se divadla a natáčení týká, nemá. „Beru věci tak, jak přijdou," dodává herečka.