Její tělo našli pátrači 
v tůni u řeky Blanice za obcí Klokočín.¨

Krajský policejní mluvčí Jiří Matzner ve středu oznámil, že specialisté na vyšetřování nejzávažnější trestné činnosti na základě nashromážděných důkazů viní z vraždy 23letého mladíka z Písecka. Podle neoficiálních informací našeho Deníku potvrzených důvěryhodným policejním zdrojem jde o syna zavražděné. Údajný matkovrah si vyslechl obvinění ze zvlášť závažného zločinu symbolicky na den přesně dva měsíce poté, co zřejmě vraždil. 

„Mladík byl v pondělí zadržen a následně obviněn ze zločinu vraždy. Stále není jasný motiv jeho činu. Jasná je však již přesná příčina smrti oběti, udušení z utopení. Na případu jihočeští policisté nadále pracují," poznamenal policejní mluvčí.

Lidé z okolí zprávu o rychlém dopadení pravděpodobného vraha vítají. Protivínský starosta Jaromír Hlaváč zmínil, že varianta o pachateli z místního prostředí je pro zdejší obyvatele zřejmě příznivější, než kdyby se jednalo 
o naprosto náhodného pachatele, třeba ze zahraničí. „Situace se sdělením obvinění snad uklidní, je to věc, kde bude jakékoliv řešení kladem. Podstatu problému, násilnou smrt, to sice nevyřeší, ale situace snad bude lehčí," poznamenal starosta.