Návštěvníci se mohou těšit na to nejlepší z tuzemské i zahraniční kuchyně, na živé show pod vedením věhlasných šéfkuchařů, soutěž o Západočeskou restauraci roku, ochutnávky od prvotřídních producentů a další bohatý doprovodný program.

Největší gurmánský festival zahrnuje letos několik novinek. Na hlavním pódiu se představí osobnosti gastronomie jako Zdeněk Pohlreich, Oldřich Sahajdák, Dalibor Navrátil nebo nejslavnější český řezník František Kšáňa. Rozšířené spektrum pódií zahrnuje workshop stage, grill stage a také pódium, které bude věnováno pražení kávy.

Hlavní scéna, která je tradičně nejsledovanější, se opět přemění v živou kulinářskou show s nejlepšími šéfkuchaři. I letos se mohou návštěvníci pod jejich vedením naživo seznámit s přípravou nejrůznějších lahůdek a také je přímo ochutnávat. V interaktivní workshop stage si naopak hosté mohou s některou z kuchařských hvězd sami uvařit nevšední speciality.

„Pro návštěvníky je připravena řada gurmánských zážitků v příjemném venkovním prostředí plném zeleně," říká Petr Jirásek, pořadatel Bosch Fresh Festivalu. Pro milovníky tradičních nápojů vína a piva, budou připraveny ochutnávky od tuzemských i zahraničních producentů. Úplnou novinkou je prezentace pražíren. Lidé budou moci vyzkoušet zajímavé chutě kávy z vyhlášených pražíren.

Součástí festivalu bude soutěž o Západočeskou restauraci Bosch Fresh Festivalu.