Happeningu se zúčastnili zástupci města Chebu a také ředitelka Nadace Naše dítě Zuzana Baudyšová (na malém vloženém snímku), která měla k účastníkům krátký proslov. „Podobná akce se uskutečnila i v loňském roce na pražském Václavském náměstí. Tento rok to bohužel nebylo možné. A tak jsme rádi, že to vyšlo aspoň v Chebu," dodala Baudyšová.

„Projekt bude nyní probíhat až do 28. listopadu," uvedla vedoucí chebské pečovatelské služby a zároveň autorka zmíněného preventivního programu Sonia Sudimacová. „V rámci projektu jsme naplánovali setkání s odborníky, prezentace jednotlivých zařízeních a neziskových organizací, které se této oblasti věnují, i doprovodné akce pro děti a mládež. Po celou dobu jeho konání budou v rádiu Egrensis probíhat rozhovory s odborníky na problematiku týrání dětí," dodala s tím, že je velice spokojená s účastí.

Zástupci města podpořili kampaň také. Hlasitě pískali společně s davem.

„Přišli jsme podpořit tuto iniciativu," uvedla Lenka Ševčíková z Chebu. „Jsme zásadně proti týrání dětí," dodala.

„O tomto happeningu jsem předtím vůbec nevěděla, jen náhodou jsem šla přes náměstí, a tak jsem se přidala," uvedla Veronika Řezníčková z Chebu. „Jsem zásadně proti týrání dětí. Myslím si, že by se v tomto státě mělo proti týrání dětí více bojovat," dodala.