„Výtěžek ze vstupného věnujeme tradičně sokolovské nemocnici. Je to nepolitická organizace, která se stará o lidi," řekl Sás.

Podle mluvčí nemocnice Petry Soukupové budou finance použity na drobné vybavení některého oddělení. „Podobné aktivity vítáme a jsme za ně rádi," řekla Soukupová.

A na co se mohou návštěvníci slavností v sobotu 20. dubna těšit? Kromě tradičních piv nabídne sládek ochutnávku dvou nových lahůdkových piv, chybět nebudou svrchně kvašená piva inspirovaná americkými pivovary či ležák, který nedávno bodoval na soutěži minipivovarů.

„Naše dvanáctka vyhrála hlavní cenu na soutěži piv ve Zvíkově," říká Sás. „Další novinkou bude  pálenka z piva," dodal Sás.

Návštěvníky kromě celého sortimentu pivovaru Permon na čtrnácti pípách čeká například pivovarský guláš, pivní soutěže, ale také program pro děti, vystoupení dětského sboru, hudební skupina Sknajpy.

Moderovat bude Ladislav Varadínek a piva se budou točit i přímo z přetlačných tanků. Hudební doprovod obstará Pepino a jeho akordeon. Začátek je plánován na 12. hodinu a vstupné bude 25 korun.