Celostátní finále Missis 2014 se odehraje už 22. února od 15.30 hodin v Městském divadle Mariánské Lázně. Partnerem této soutěže je již poněkolikáté Česká televize, na jejíž obrazovce 1. března od 14.25 hodin mohou zájemci toto klání sledovat.

Do Mariánských Lázní se těší i Pepa Vojtek, Petr Kolář, Jan Čenský a Martin Dejdar. Moderátorem soutěže bude i Miloš Skácel z Mariánských Lázní, který je na snímku s hosteskou Violou s ukázkou vazby květin pro vítězku.

Kytice, kterou nejsympatičtější maminka obdrží, má vážit neuvěřitelných 7,5 kg. V současné době řeší květinářky jediné dilema, zda květiny budou v barvě bílé, či růžové.

Soutěž Missis přivítá nejen maminky s dětmi, ale i ratolesti z dětských domovů.

Nejdelší trasa čeká na pravidelné dětské návštěvníky z Dětského domova Bukovanského v Ostravě. Nebudou však chybět ani děti z dětského domova Tachov, Planá a Mariánské Lázně. Exkluzivním partnerem soutěže jsou Severočeské doly, a. s. Letošní, 21. ročník této charitativní soutěže se odehraje pod patronací předsedy Senátu Parlamentu ČR Milana Štěcha.

Vzácným hostem bude Mons. František Radkovský, biskup plzeňský. Předsedou poroty, která rozhodne o nejsympatičtější mamince, se stane moderátor zpravodajství České televize Jakub Železný.