Stála tehdy na dobrém místě. Zpočátku se kšefty hýbaly a majitel trafiky si liboval, že bude mít v důchodu o zábavu postaráno. Poté však město rozhodlo, že změní tvar křižovatky, a to byl začátek konce stánku s novinami a kuřivem.

„Trafiku jsem koupil za 200 tisíc. Říkal jsem si, ať mám v důchodu co dělat. Pracovala v ní manželka a pak jsem ji pronajal. Zpočátku byly kšefty dobré," říká Petr Pavlovský ze Sokolova. Pak přišla změna tvaru křižovatky a již zde není možné zastavit autem, jako tomu bylo doposud. Zbyl jen chodník vedoucí kolem trafiky. V době stavby však chodci nemohou využívat ani ten. A rázem bylo po podnikání.

„Ve středu mi vracel pronájemce klíče a říkal, že to nemá smysl. Mně zbyla bouda bez ničeho a na městském pozemku. Jako kdyby to bývalá majitelka tušila a trafiku prodala," dodal Pavlovský. Vedení města tvrdí, že změna tvaru křížení byla nutná.

„Šlo zřejmě o nejnebezpečnější křižovatku v Sokolově. Změny byly nutné kvůli bezpečnosti provozu," říká místostarosta Sokolova Ladislav Sedláček. Jde o křižovatku ulic Boženy Němcové – Sokolovská – Slovenská.