A ještě při tom naslouchá zkorumpované neziskovce Transparency International, kterou financuje Soros. Všechno to dělá proto, aby zlikvidovala hrdinnou dvojici Andrej Babiš a Viktor Orbán, která zrušila migrační kvóty a kritizuje rozmařilou Evropskou komisi.

Je dokonce tak mazaná, že prostřednictvím útoku na Agrofert, jenž je ve skutečnosti útokem na Českou republiku, chce ovlivnit výběr příštího šéfa Evropské komise, Evropské rady a Evropského parlamentu.

Tuhle konspirační teorii zcela vážně včera ve sněmovně předestřel premiér Andrej Babiš. Asi to má z toho, že se jeho žena Monika dívá na seriál Hra o trůny a pak mu tím motá hlavu.

Je to dočista bláznivé včetně toho, že ex-ředitelku jím osočené neziskovky Adrianu Krnáčovou Babiš navrhl na primátorku a teď ji chce vyslat jako velvyslankyni do Řecka.

To asi proto, aby přes Sorose zmanipuloval tamní předčasné volby. Bez ohledu na doprovodné hrátky je evropský audit cenný dokument, ať už bude jeho finální část vypadat tak či onak. Umožňuje nám totiž podívat se do hloubky nejen na zákon o střetu zájmů, ale hlavně na fungování celého dotačního systému.