Mimochodem, pokud mají, doporučuji dojít v noci na hlavní nádraží. Kopulace mezi takovými stroji musí být ohromující.

Otázkou ovšem je, zda britská dáma své tažení za rovnoprávnost domyslela. Čeho dosáhla? Ženy jsou představovány jako hulící, páchnoucí a věčně umouněné tlusťošky. Málokterá žena po takovém obrazu touží, ale když jde o spravedlnost, tak ta spravedlnost zkrátka musí být.

O to víc je mi smutno z toho, jak zaostáváme za světem. Oblíbený příběh o Rychlých šípech je nejen machistický ale přímo misogynní. Holky jsou představovány jako nesvéprávné osoby, to v lepším případě, často též jako komické zrůdy (Alžbětina Prknářová řečená Haha Bimbi). V příbězích perverzní chlapecké partičky zatím naštěstí nikdo nepokračuje.

Kolik knih a seriálových sešitů se ale válí v nevinných dětských pokojíčcích? Rodiče by měli děti před tímto jedem chránit víc než před pornografií. Měli by děckám ty spisy odebrat a přinést je na nejbližší ústředí státní moci ku spálení. Svět se o nás sice nikterak nezajímá, ale kdyby se o tomto dozvěděl, jsme dočista vyřízeni. 

Možná ale existuje méně drastická cesta. Capartům vysvětlit, že Jarka Metelka a Rychlonožka jsou vlastně holky a Červenáček transsexuál.

Autor je publicista a bývalý politik.