Česká televize to neměla vysílat

Je to hrůza, co Česká veřejnoprávní televize, která je placena z koncesionářských poplatků diváků, nechá za jejich peníze natočit a pustí na obrazovku.

Dramaturgie ČT by měla preferovat takové pořady a inscenace, které lidi spojují, nikoliv rozeštvávají. A stále více slyším kolem sebe stížnosti, že ČT vysílá ponejvíce thillery a kriminálky.

Divákům vadí i vulgarismy, kterých tam přibývá. Chtějí se zasmát a pobavit. To jim bohužel ČT příliš neumožňuje, a když už, tak jen díky tomu, že opakuje staré české filmy a televizní seriály typu Chalupářů.
Jan Vaněček

O následující názory se podělili čtenáři na facebookovém profilu Deníku. 

Tak to chodí

Je to komedie ze života, tak to chodí, a proto, černí bílí, spojme síly a pamatujte, že nenávist není řešení.
Jozef M.

Žádné urážky, realita

Nevidím v tom žádné urážky, tak to ve skutečnosti chodí, buď se skamarádíte, nebo se ignorujete, nebo se do sebe navážíte, je to vlastně příběh s humorem a nadhledem, jak vypadá soužití Romů a Čechů.
Jindra K.

Romy urážejí lidé s nepovedeným životem

Čtvrtý díl mě jako Roma dost vytočil. Jinak celkově seriál ukazuje pravou realitu. Není to ani Most, je to celá republika a myslím, že je tam dost věcí, nad kterými je nutno se pozastavit.

Mě také uráželi a urážejí pro můj původ, aniž by mě znali. Když se však zamyslím, kdo mě uráží, tak přicházím na to, že jsou to lidé, kterým se život nepovedl. Nacházejí tak oběti svých vlastních neštěstí. Zejména ti, co žijí bídně, jsou největšími tupouny. Doufám, že to sledují.
Jenda C.

Film ze života

Nevím, proč by měl být seriál urážlivý, když v něm de facto je zobrazená i opravdová realita. Prostě takový film ze života, a to obzvlášť v určitých lokalitách a místech.
Simona S.

Tento humor mi nesedí

Nehledám v tom nic víc, než že mi tenhle humor nesedí. Nepřijde mi to vtipné, ale to každému nemusí. Asi se tak lidi k sobě chovají, naštěstí je kolem sebe nemám. Viděla jsem první dva díly a dál nekoukám.
Bára V.

Prostě legrace

Legrace a ukázka reality! Takže žádná urážka.
Michaela K.