Jeden takhle Hubil hmyz a zapálil si při tom střechu.

A když už do toho dát všechno nemůžete a na tu střechu už prostě nevylezete, tak alespoň naznačujete, že by se měl najít někdo, kdo by do toho všechno dal a na nějakou spálenou střechu nehleděl. Nejspíš už je opět načase se ptát? Je ještě kam klesat?

Poslední Pondělní ráno bylo velmi chladné. Na severu toho dne Policie vyšetřuje bitku v Krupce, podobně jako v Dubí vše začalo u dětí, na jihu zrovna Parní vlak přepadávali kovbojové, trezor nejspíš neměl dostatečné pancéřování. V kanále La Manche se poprali britští a francouzští rybáři. Kvůli ústřicím. Britští rybáři byli v těžkém oslabení, protože jejich pět lodí čelilo přibližně pětatřiceti francouzským plavidlům. Britové na ně proto sprostě pokřikovali, jestli vědí, Jak vyrobit ozdobné vázy a svícny z lahví od vína. A v hlavním městě to pak chvilku vypadalo na revoluci, kultovní Nádražka v Dejvicích má problém. SŽDC jí chce zdvojnásobit nájemné, a kultovním nádražkám se přece nájem nezdvojnásobuje! Přesto úplně nejvíc rezonovala éterem otázka, kterou se právě ten den konečně podařilo zodpovědět: Najde Cora novou lásku? Zatím si vystačí sama, a to je dobře, pro všechny z té naší zoo.

O tom, že zaujmout běžný lid, je stále náročnější disciplína, se všeobecně ví. Některé kreace, jak před volbami vyvolat zájem, jsou ale více než obskurní. Víte třeba, kdo by mohl být Nový vládce Brna? Striptérka i velká ryba. Neobvyklými profesemi chtějí zaujmout, a podle všeho by se jim to mělo i podařit, stačí se k tomu ještě jmenovat Cora.

V Praze pak volební šíbři už své voliče nějakou předvolební kreativitou vůbec neobtěžují. Tam stačí ještě méně. Tam takhle jedna Psychiatrička pomáhala synovi Babiše v kauze Čapí hnízdo a teď může být starostka.

Takže: Ano, ještě je kam klesat.

Co je to Zkrat?
Zkratkovité a nekorektní asociace po přečtení titulků, které se minulý týden objevily na Denik.cz a Dotyk.cz. Vytučněný text jsou prolinkované titulky na články. Zbytek jsou asociace.