Podle všeho totiž i pohádky mohou ubližovat. Když Princ líbá Šípkovou Růženku. Je to sexuální poselství, pryč z osnov, žádá matka plná strachu ze svého syna. Do stejného balíku by podle tohoto vidění světa pak patřil i princ líbající Sněhurku. To by bylo nejspíš označeno za veřejnou nekrofilii s účastí sedmi čumilů. Přesto se najde vícero lidí, kteří si myslí, že to je vážný problém, a chtějí s tím pohádkovým haraburdím bojovat. Vždyť i prezident Macron jde do války. S muži, kteří na ženách páchají sexuální násilí. Jen Italové na svém dolce vita nic měnit nehodlají, u nich vždy platilo a platit bude: Jíst, pít, milovat.

Možná bychom ale neměli marně doufat, možná už není ani s čím bojovat, třeba jen proto, že Mužská síla došla. Její nedostatek se šíří rychle a už se hledají řešení. Třeba V Británii se začne prodávat Viagra bez receptu. Už od příštího roku. A co u nás? My jsme v pohodě. 

Důkazem budiž podivuhodný trestný čin: Důchodci unesli ženu u mateřské školy. Pouta koupili v sex shopu, i když o sexuální násilí naštěstí nešlo. To by nám Macron vyhlásil válku. Únos provedli činorodí staříci plní mužské síly na zakázku. Ale ani po odchodu aktivních seniorů není důvod se strachovat. S dostatečným předstihem totiž V Česku vznikají půjčovny semínek. Semeno lze samozřejmě i koupit. 

Ztráta síly, globální oteplování, následná migrace, valí se to na nás ze všech stran. Třeba na migranty narazíte úplně všude. Dokonce až Na vrcholu Klínovce objevili zaběhnutého pštrosa. Odchyt nepřežil. Naštěstí z každé tragédie plyne poučení. Z této pak zní: Neběhejte bosky sněhem a bojte se lidí s lasem.

Úplně nejvíc nejtragičtější zpráva tohoto týdne ale přišla z Nepálu. Sněžný muž je podle testů DNA obyčejný medvěd. Záhadologové smutní a s nimi celý šílející svět.

Co je to Zkrat? Zkratkovité a nekorektní asociace po přečtení titulků, které se minulý týden objevily na Denik.cz a Dotyk.cz. Vytučněný text jsou prolinkované titulky na články. Zbytek jsou asociace.