Jde o Změny ve vládě. Babiš je probere na schůzce se Zemanem. Zde je třeba trochu povytáhnout obočí, protože to prostě probírat se Zemanem nemusí, ale asi má starého pána rád. V každém případě Ministryně Nováková končí, Babiš ji informoval o chystané výměně, takže je na tom lépe, než někteří její předchůdci, kteří se o tom, že už nechtějí být ministry, dozvídali ze stranického tisku.

I pan ministr Já nic, to kalamitní sníh je na odchodu, sám to potvrdil: Ano, Chci odejít z vlády, oznámil rekordman Ťok. Už se dohodl s Babišem, takže nyní se čeká jen na posvěcení z Hradu, Pekingu a Moskvy a může se dál budelípovat. Tak hurá do toho, už se nemůžeme dočkat!

Nevíme, zda se to doneslo i k vám, ale Václav Klaus mladší chystá novou stranu. Členem bude i jeho otec, zda bude členkou matka, se zatím neví. Rovněž se neví, zda se bude strana opět zakládat u Klausů v kuchyni, ani zda ponese v názvu slovo Václavská. I my jsme přesvědčeni, že autentická klausovská pravice Čechům dosud nikým nabídnuta nebyla.

A nějakou razantní změnu národ potřebuje. Protože se stále objevují příznaky, že s ním není něco v pořádku. Potvrzuje to i fakt, že jsou Hospody v útlumu. Češi pijí pivo doma a z plechovky. A aby toho nebylo málo, tak Malých mlékáren za deset let stonásobně přibylo. Průkopníky byli v Netíně. Ano, skoro s jistotou můžeme říci, že národ je nemocný.

Mimochodem, dávejte si pozor na tělní náhrady, už i do nich rvou dneska jedy, aby ušetřili. Jednoho Pacienta přiotrávil kobalt z umělého kloubu. Hrozí mu transplantace srdce. Jen si to představte, jak mu to ráno na vizitě lékaři v poklusu sdělují. Ještěže nám se to stát nemůže…

Co je to Zkrat?
Zkratkovité a nekorektní asociace po přečtení titulků, které se minulý týden objevily na Denik.cz a Dotyk.cz. Vytučněný text jsou prolinkované titulky na články. Zbytek jsou asociace.