Znáte třeba Šest nejčastějších chyb při výběru toalety? Já s potížemi dám dohromady dvě: není v inkriminovanou chvíli prázdná a po výkonu tam není toaleťák. Kdo by řešil světlo, vodu, prkýnko, štětku… spíš chybné načasování. Blbé také je, když vás v tíživý okamžik začnou z toalety vyhánět. V týdnu například Pípající dron v balíku uzavřel poštu v Teplicích. Zda balík po poště i poletoval, se už nedozvíme, protože jsme seděli na chybně vybrané toaletě.

Za to jsme se na ní dozvěděli (také si na záchodě čtete?), že Divočáci škodí v kukuřici, ven se je ale vyhnat nedaří, navíc ta nepokácená Kukuřice zpomaluje vlaky. Nejsou vidět, proto se tak šineme, aby se po nich dalo střílet, tvrdí železničáři. Tato kauza tak potvrzuje, že vše spolu nějak souvisí.

Chcete jiný důkaz? Naši noví milovaní obchodní přátelé nám chtějí něco prodat, ale kladou si podmínky. Takže nám sice Číňané odprezentovali reaktor pro Dukovany, potřebují ale vylepšit české silnice. Ale víte, Jak jsou na tom čínská auta s kvalitou? Jejich SUV se při jízdě ulomil pedál. Výmol nebo stružka a Číňan se zastaví. Nová asfaltka nakonec ale nebude třeba, neboť Temelín hlídá nejsilnější policista na světě a ten s tím reaktorem když tak pohne, z čehož plyne, že mutace z české radioaktivity a ruského paliva může být obchodu ku prospěchu. 

Čím je nám ale prospěšná všudypřítomná Evropská unie? Vždyť už nám zase bere bramborový rumík. Český tuzemák je v ohrožení. Podle Bruselu obsahuje látku způsobující rakovinu. Nesmíme tomu říkat rum a teď ho chtějí zakázat úplně. Naší Rychlou Univerzální Medicínu. Co je komu do toho, na jakou rakovinu, otravu či kocovinu zajdeme? Chceme výjimku!

Ale protože Češi jsou ve srovnání s Evropany ranní ptáčata, tak stejně vždycky dál doskáčou.

ANO, vše se vším má souvis.

Co je to Zkrat?Zkratkovité a nekorektní asociace po přečtení titulků, které se minulý týden objevily na Denik.cz a Dotyk.cz. Vytučněný text jsou prolinkované titulky na články. Zbytek jsou asociace.