Televize Nova mění majitele. Kellnerova PPF kupuje CME za 48 miliard, což je neuvěřitelný balík, za který by bylo moře dálnic. I proto by si Petr Kellner měl rozmyslet nějaké větší zásahy do programového schématu stanice. Ulice a Ordinace prostě musí žít, jinak má Petr i celá republika problém. On totiž Stát omezí dotace na závislé. Zvýší to kriminalitu, varují neziskovky, se kterými zcela výjimečně fanoušci obou seriálů souhlasí.

Zatím se ale neví, zda souhlasí i s výrokem, že naši spoluobčané, kteří zahynuli při okupaci republiky v roce 1968, byly většinou Oběti dopravních nehod, což prohlásil na půdě parlamentu komunistický poslanec Stanislav Grospič. Mimochodem, víte, co to znamená nomen omen? A jak vše dopadlo? KSČM se nedistancovala od Grospičových výroků. Každý má právo na názor, tvrdí Filip, její předseda.

A proč by se také omlouvala, když veřejné mínění je jí nakloněno, že? Říjnové volby by s velkým náskokem vyhrálo ANO. Levicové strany posilují také a KSČM se za levicovou považuje. I když přídavné jméno schizofrenní by se k ní hodilo mnohem více. Stejně jako ke Grospičovi jeho příjmení. Jen názor, soudruhu Filipe, jen názor…

Dobrou zprávou jsme začali, dobrou zprávou i skončíme. Podle všeho se podařilo vyjasnit záhadu epidemie syndromu omezeného inteligenčního kvocientu fotbalistů. Na vině totiž může být Demence při hlavičkování? Fotbal čelí hrozbě nebývalých rozměrů. Zakáže se hra dutou hlavou, nebo se zruší tiskovky s fotbalisty po zápase? „Tak určitě…“

Co je to Zkrat?
Zkratkovité a nekorektní asociace po přečtení titulků, které se minulý týden objevily na Denik.cz. Vytučněný text jsou prolinkované titulky na články. Zbytek jsou asociace.