Do začátku února se v Česku vystřídají mrazy a oteplení. Přes den bude nad nulou. Samozřejmě, že Na horách a v Čechách bude sněžit dál. Může napadnout až půl metru sněhu, což znamená, že v Praze lidé budou umírat hlady, protože nebude jezdit Dáme jídlo. Ale nebude to historicky Nejstrašnější zima. Mnoha lidem omrzly uši, když čekali bosky a prostovlasí venku na záchranu, to je pravda, ale to bylo vše, budou v tropickém létě na náplavce u ledového biočaje za 250 Kč vzpomínat zpovykaní Pražáci.

I když se najdou určitě i tací, kteří by radši omrzlé uši, než to, co se jim děje nyní. Těžko říci, kdo bude v létě ministrem dopravy, když víme, že Babiš jednal s Ťokem o kritizovaném úseku na D1. Personální otázky neřešili, sice tvrdí Ťok, ale jeho Boss to vidí jinak. Neumí svou práci prodat, řekl o Ťokovi premiér Babiš.  A to pro ministra nevypadá dobře. Měl by si vzít příklad ze svého šéfa, ten v tom umí chodit. Politický proces, opakuje Babiš o Čapím hnízdu. Policie mlčí. A končí další šéf. Tak se to dělá.

Zásadnější pro naši budoucnost ale spíše než sníh na D1 bude tato Bizarní nehoda: samořiditelná Tesla srazila v USA humanoidního robota. On totiž Manželce mluvil do řízení, ta ho vyhodila ven z auta a až tam ho srazila omezená Tesla. Manželka nebude za svůj čin souzena, protože je rovněž humanoidní. U Tesly se musí udělat ještě psychologické testy. Z toho plyne jediné: Nemusíte být humánní, stačí být humanoidní.

A to my jsme, proto vám závěrem nabízíme Tip Ládi Hrušky: Pěstovat zeleninu v truhlíku můžete i za oknem v paneláku. To jste netušili, co?   

Co je to Zkrat?
Zkratkovité a nekorektní asociace po přečtení titulků, které se minulý týden objevily na Denik.cz a Dotyk.cz. Vytučněný text jsou prolinkované titulky na články. Zbytek jsou asociace.