Je to stejné jako u spalniček. Ano, další Zapomenutá nemoc se vrací. Roupů je nejvíc za deset let.  I podle chování řady politiků lze usuzovat, že aktivita tohoto cizopasníka rychle roste, přičemž naše volené zástupce nesvědí jen zadek.

Takže Kultura má znovu ministra. Prezident Zeman jmenoval Zaorálka. Navíc i projednávání nejdůležitějšího zákona každého roku se vyvíjí ve prospěch požadavků kdysi velké strany. ČSSD je s výsledky jednání spokojena. Rozpočet nejspíš podpoříme, uvedl Chvojka, šéf hrstky sociálně demokratických poslanců. Jak Babiš věděl celou dobu trvání krize, ČSSD zůstává ve vládě, ale je čím dál méně čitelná, což předsedovi vlády vadí úplně nejméně. Co myslíte, jak se zachovají socani, až Poslanci projednají ústavní žalobu na prezidenta 26. září?

V každém případě, jsou ve vládě ministři, kteří dělají premiérovi větší radost než předseda nečitelné strany Hamáček. Nakonec po menších průtazích opravdu Ministerstvo předalo českému zastoupení v Bruselu odpověď na audit EK. Ale jak již dříve jednoznačně uvedla ministryně Dostálová: Rozporovali jsme každou větu. Jasná řeč znějící z ANO nachází  u voličů odezvu. I proto si ANO během léta polepšilo. Svůj hlas by mu dalo třicet procent voličů. Sociální demokraté by se měli drbat na hlavě. A nejen oni.

Mimochodem, když už jsme u těch hlav… Víte jak se má slavný a zároveň Nemocný lobbista Janoušek? Sledování odhalilo, že jezdil na kole i plaval. Ale nebuďme k němu přísní. Ono i K pohlavní nemoci lze přijít jako slepý  k houslím. I cizí ručník je rizikem. Tak, proč by se jeden nemohl zázračně uzdravit, že?

Co je to Zkrat?
Zkratkovité a nekorektní asociace po přečtení titulků, které se minulý týden objevily na Denik.cz. Vytučněný text jsou prolinkované titulky na články. Zbytek jsou asociace.