Takže nastartujte motory, protože Nastává druhá vlna utrácení. Obchodníci lákají na povánoční slevy, ještě větší a ještě lesklejší než loni. A pak už jen doufejte, že silvestrovskou noc nějak přežijete. Mimochodem. Věděli jste, že O Vánocích roste chuť na sex? Lidem ale vadí rušivé elementy, například koledy v uších a salát v břiše. Ale ničeho se nebojte. Po svátcích sice tyto ruchy mizí, současně ale klesá i vánoční libido. 

My se vůbec neustále něčím trápíme. Například známý Problém zvaný zácpa: ve většině případů na ni může člověk vyzrát sám. Například sexem s prázdným břichem pod vánočním stromečkem, ale to my ne. Vypadá to, že si naše strachy skoro hýčkáme. Problém jsou Migranti i vlastní zdraví. Polovina Čechů se něčeho obává, zjistil průzkum, který přesně popisuje naši náturu. Proto vám dáme pár drobných rad Jak neumřít předčasně? Myjte si ruce a nejezděte do práce na motorce!

A když budete dodržovat hygienické návyky a přemisťovat se budete pouze ve dvoustopých vozidlech, tak vás pak neminou další Volby a čipování psů. A co nás v roce 2020 čeká na domácí scéně dalšího? Třeba Levnější pivo, dražší cigarety a účtenky pro všechny. Prostě samé radosti a pozitiva. Vždyť ony ty účtenky za alkohol jsou stále s vyššími sumami.

A vůbec ty loňské Výdaje domácností? Za alkohol dají rodiny ročně více než za ovoce nebo sladkosti. Ještě že většina lihovin se u nás dělá ze švestek a jablek a přisypává se do nich cukr.

Na závěr vám předkládáme hlavní myšlenku, kterou obsahovalo Zemanovo vánoční poselství: Největším problémem Česka je pomalost. Hmmm.

Co je to Zkrat?

Zkratkovité a nekorektní asociace po přečtení titulků, které se minulý týden objevily na Denik.cz. Vytučněný text jsou prolinkované titulky na články. Zbytek jsou asociace.