Jako každý rok se v této rozkvetlé době Komunisté sešli na Výstavišti. Jste chátra, řekla Semelová o protestujících, kteří ke Křižíkově fontáně také dorazili, aby od plic řekli soudruhům, co si o nich myslí. Marta ten den řádila, jak rudá záře nad Kladnem. Chátru by za její prozápadní zlovolnost nejraději popohnala rovnou před soud. Ještěže jsme se lidových soudů už zbavili.

Zášť vůči extrémní levici i pravici se ale šíří. Své by o tom mohli vyprávět i Tomio Okamura a jeho souručníci přímé demokracie. Sociální demokrati se totiž rozhodli s nimi nemluvit. Nenávistná kampaň, kritizuje SPD rozhodnutí ČSSD o zákazu spolupráce. Po této přímé a demokratické kritice se z Lidového domu stalo Tiché místo. Horor takřka beze slov ale denně zažívá i Andrej Babiš. Býky má sterilní a vhodných inseminátorů má pomálu. Oni totiž Býci jsou plodnější, když se o ně starají hodní lidé, potvrdil výzkum, a Babišovi ředitelé z jeho umělooplodňujících klinik musí vyřešit kvadraturu kruhu. Jak v Česku sehnat hodné lidi, když být hodný není dnes vlastenecké ani trendy. Třeba pirátští poslanci hodní podle Babiše asi nebudou.

„Čau, lidi, co si o tom myslíte? Piráti si jezdí po světě za státní peníze a šíří si tam tu svoji pravdu, a ne tu moji. Poškozují tam mě, potažmo republiku, což je to samé. Vy byste to trpěli?“

Netrpěli. Proto, když po přeplutí Baltu Pirát Peksa nařkl Babiše z rozkrádání dotací. Premiér mu pohrozil disciplinárkou. Zásah, škuner potopen. Tak se na ně musí, disciplína musí být.

Co dodat závěrem? Snad jen doušku: Našel se Virus, který snižuje inteligenci. Má jej většina populace, zjistili vědci. Takže lidi nejsou blbí, oni jsou jen nakažení. A zasypaní pylem z šišek, kde borový zaváněl háj.

Co je to Zkrat?Zkratkovité a nekorektní asociace po přečtení titulků, které se minulý týden objevily na Denik.cz a Dotyk.cz. Vytučněný text jsou prolinkované titulky na články. Zbytek jsou asociace.