Co jsme zjistili? Míra nezaměstnanosti dosáhla svého minima. Pracovníky čekají vyšší mzdy, a pokud by vám váš kapitalista snad nechtěl přidat, buďte ostrý jako ten chlapík, co Pro přítelkyni chtěl vyšší plat, proto po jejím zaměstnavateli vystřelil. A bude i za co utrácet. Ona totiž Inflace zvolnila, ceny potravin v listopadu dokonce klesly. Takže dobrý, na pivko bude a možná i na nové bydlo, protože Stát dává na bydlení miliardy, jejich využití už ale nesleduje, zjistil NKÚ, a toho by se mělo využít. Rozdávají se peníze a všem je jedno na co, no prostě paráda…

Ale nejenom prašule na bydlení, pochlapila se i Ministryně Schillerová: Živnostníci si zaslouží podporu nejvíc ze všech, řekla. No jistě, i když jsou to paraziti, tak jsou to naši paraziti, že jo? A navíc přece víme Kam s přebytečnými odpadky? Z jejich zbytků lze stavět silnice rychle a kvalitně. To bude u Ťoků radosti. Jen nesmí zasněžit.

Někteří z nás se mají dobře už teď. Ale komu by to vadilo, našinec není závistivec. No a co, že Agrofert získal od Babišova vstupu do politiky na dotacích sedm miliard, když je šikovný, že ano? Správný Čech s tím nemá problém. Ale ne každý je správný Čech, ti druzí hned běží do unie žalovat. A oni pak rozhodnou, že pán Babiš v registru agentů StB zůstane. Soud ve Štrasburku jeho stížnost zamítl. Všude je to samá kampaň, asi bychom jim měli pohrozit czexitem…

Jo a někam si zapište, že až budete mít ty hromady naslibovaných peněz, tak Když si dáte zlato do trezoru, vytvoříte si svůj vlastní daňový ráj. Tak si ho užijte!

Co je to Zkrat?

Zkratkovité a nekorektní asociace po přečtení titulků, které se minulý týden objevily na Denik.cz a Dotyk.cz. Vytučněný text jsou prolinkované titulky na články. Zbytek jsou asociace.