Je to podobné, jaké ta událost v Anglii. Tam Britský komik zemřel přímo na jevišti. Diváci mysleli, že jde o vtip, ale nešlo. Opravdu zemřel. A stejně tak nebyla vtipná informace, že Jaromír Soukup chce kandidovat na prezidenta. Oznámil, že to zkusí v roce 2023, ve svém pořadu Zprávy Jaromíra Soukupa.

Jako vtip to určitě nemyslela ani ministryně financí za ANO Alena Schillerová: Česká ekonomika je stále ve skvělé kondici, řekla v obsáhlém rozhovoru pro Deník. Menším zádrhelem je jen fakt, že Státní kasa je na tom hůř. Vláda si vylepšila schodek penězi z privatizačního účtu. Takové malé podvojné čarování.

V každém případě si to představte, píše se rok 2023, Zeman končí a vrací se na Vysočinu, Babiš se chystá do důchodu do své vilky ve francouzské Provence, a na Hradě máme Soukupa a ve Strakovce Schillerku. To by teprve bylo maso.

I když proti gustu… Tuhle třeba Šikana kojící matky v bance rozvášnila i muže. Ženy chystají hromadné krmení, ale nakonec z toho sešlo. Protest kojících matek v bance se nepovedl. Ženy se bály novinářů. Koho také jiného, že? Mimochodem. Víte, Co trápí prvorodiče? Stereotyp a nemožnost si odpočinout. A tak bych jim chtěl jako novinář třetirodič dobře poradit: Už v tom nepokračujte, s rostoucím počtem dětí se situace nikterak nezlepšuje.

A od prvorodičů je jen krůček k samotnému početí. A ani tohle není vtip. Lékař při umělém oplodnění používal své vlastní sperma. Stal se otcem 49 dětí. Když jsi gynekolog a miluješ Milana Kunderu, tak není co řešit. Dejte si i vy k jeho 90 třeba Valčík na rozloučenou.

Co je to Zkrat?
Zkratkovité a nekorektní asociace po přečtení titulků, které se minulý týden objevily na Denik.cz a Dotyk.cz. Vytučněný text jsou prolinkované titulky na články. Zbytek jsou asociace.