Uniklé záběry UFO jsou pravé, potvrdilo námořnictvo USA. Lidé je neměli spatřit, a my se ptáme: V čem všem nám ještě lhali a lžou. Jaká pravda vyjde ještě na světlo? Čeho se můžeme ještě nadít? Slyšeli jste už o té šílené nemoci? Kočka v Dunajovicích poškrábala dítě a uhynula na mor. Pro zvířata je smrtelný. Co nám zatajili? Co dalšího ti malí fakani roznášejí, že na to umírají ubohá koťátka?

To, že mocní říkají jen to, co se jim hodí, se ví už od dob sběračů bobulí. Ale my Češi jsme se už poučili, proto si dnes volíme vůdce jen čestné a pravdomluvné.

Proto se oprávněně rozhořčujeme, když samozvaný Milion chvilek žádá o celé zdůvodnění zastavení Babišova stíhání. Vždyť on to s námi myslí tak dobře, přece! Přesto nakonec kvůli jejich zaplaceným demonstracím Zastupitelství zveřejnilo rozhodnutí ke kauze Čapí hnízdo. Polovina je začerněná a oni zase kvůli téhle drobnosti provokují. Copak nevědí, že pravda se ukáže u voleb a zcenzurovaná byla jen ta část plná ošklivých lží?

Jako kdyby naši vůdci neměli nic pořádného na práci. Přitom řeší zásadní otázky vesmíru, života a vůbec. Například tuhle předseda přemýšlel, zda Odvolat uznání Kosova? Nevidím k tomu důvod, prohlásil Babiš po jednání V4 rezolutně a nevyvratitelně. A kdo tomu nevěří a diví se, že se pak ihned náš předseda Babiš sešel se Zemanem? Mluvili o summitu prezidentů V4, Ukrajině i Kosovu, po čemž předseda rozumně připustil, že na to Kosovo bychom se měli ještě podívat. Kdo se to zase diví?

Ale ať si dají pořádného majzla, protože Rambo se vrací. A přináší pomstu a smrt.

Co je to Zkrat?
Zkratkovité a nekorektní asociace po přečtení titulků, které se minulý týden objevily na Denik.cz. Vytučněný text jsou prolinkované titulky na články. Zbytek jsou asociace.