Vedení městských lázní se stále snaží získávat i další uživatele svých služeb, a to například prodejem dárkových poukazů. Zájem o ně je zatím značný.

„Takový zájem jsme ani nečekali, už jsme museli dělat dva dotisky dárkových poukazů, za prvních deset dní provozu jsme jich prodali více než tři sta padesát," řekla recepční Renata Procházková.

Dárkové poukazy je možné zakoupit v hodnotě pět set nebo tisíc korun. „Obdarovaní je mohou využít na jakékoliv naše služby na masáže, zážitkové koupele, na solárium, vstup do bazénu, sauny či fitness centra. A dají se čerpat třeba i postupně," informoval vedoucí Novoměstských služeb, pod něž městské lázně spadají, Jiří Brychta.

V nabídce je také karta stálého zákazníka. I tu je možné pořídit coby vánoční dárek. „Vypadá podobně jako platební karta. Její cena je tři sta korun. A při každé návštěvě má její držitel automaticky patnáctiprocentní slevu na vstupné," vyjádřil se Jiří Brychta.

Vánoční dárek pro uživatele městských lázní chystá také novoměstská radnice. Bude jim ovšem „doručen" až po Štědrém dnu.

„Připravili jsme pro veřejnost takzvané Vánoční koupání. Ve dnech od 28. až 31. prosince bude doprava do městských lázní ze všech částí města zdarma. Netýká se to ale místních částí, pouze města samotného. Autobus městské autobusové dopravy zaveze lidi do lázní a za dvě hodiny je odveze zase zpátky," prozradil novoměstský starosta Michal Šmarda.

Jízdní řád, který bude platit v rámci Vánočního koupání, je uveden na webových stránkách městských lázní.

Návštěvníci mohou v době vánočních prázdnin využít jak bazénovou část se slanou i sladkou vodou a s divokou řekou, tak také tři druhy saun, zážitkové koupele pivní, rašelinovou, růžovou i čokoládovou nebo si protáhnout tělo ve fitness centru. K dispozici je i vířivka pro deset osob.