Vrcholem akce pak bude živé vysílání večerních zpráv přímo z krajského města, které tentokrát moderuje Terezie Kašparovská a Tomáš Hauptvogel. Začínají v obvyklý čas a podle informací Deníku se do krajské metropole velmi těší: „Do Hradce se těším moc. Je to velmi krásné město, ze kterého pochází celá řada mých přátel. Díky tomu vím, že se můžeme těšit na skvělé publikum. Poté, co jsme s Terezií vysílali z Mikulova, jsem se stal na moderování zpráv přímo před diváky doslova závislý," nešetří nadšením Tomáš Hauptvogel.

Živě poběží i další program

Tím ale netradiční program v srdci města nekončí. „Krimi zprávy bude na místě moderovat Roman Pech, Divácké zprávy Tomáš Kraus a VIP zprávy Miroslav Šimůnek," vypočítává další lákadla Vedran Kovačević za televizi Prima.

V sobotu by měli vystoupit také oblíbení baviči Richard Genzer a Michal Suchánek, kteří chtějí Hradečákům představit svoji novou talkshow. Po nich můžete na pódiu vidět publicistu Josefa Klímu.

Maxim Turbulenc a Kamila Nývltová

Aby se obecenstvo dostatečně nabažilo nejen informačně, ale i kulturně, vystřídá se postupně na pódiu i několik umělců. Nebude chybět bývalá účastnice talentové soutěže X Factor zpěvačka Kamila Nývltová, revivalová skupina Queenie nebo nepřehlédnutelné pěvecké a hudební trio, které si říká Maxim Turbulenc.

Akci zaštítil hradecký magistrát a reportáž z ní si budete moci přečíst v pondělním vydání Deníku.

(zum)