První je reprezentantem Jičína, druhý Nové Paky. V představenstvu skončí k termínu valné hromady, tedy k 10. červnu. Luděk Havel rezignaci odůvodňuje tím, že Jičín by měl zastupovat starosta. Josef Hendrych argumentuje věkem a faktem, že nyní není členem novopackého zastupitelstva. Jičín do představenstva vyšle starostu Jana Malého, Pačtí vybrali Rudolfa Cogana, příslušníka uskupení Sportovci pro Novou Paku a bratra starosty Josefa.

„V posledních letech se udály zásadní věci. Tou největší je změna ředitele. Myslím, že se podařilo vybrat kvalitního kandidáta," řekl Luděk Havel, který své působení definoval jako snahu vnést světlo do projektu výstavby čistíren a kanalizací, známého jako Čistá Cidlina. Prosazoval podání trestního oznámení na bývalé představenstvo za to, že nejednalo s péčí řádného hospodáře a v důsledku toho došlo k prodražení výstavby. V tomto záměru ale Luděk Havel neuspěl.

„Co se týká Čisté Cidliny, musím sebekriticky přiznat, že jsem neprosadil vůbec nic. Ostatní členové představenstva si mysleli něco jiného než já," zhodnotil Luděk Havel.

Novopačtí do představenstva vysílají Rudolfa Cogana. Doufají, že bude řešit nesrovnalosti v hospodaření společnosti a spory ve vlastnictví kanalizací, neboť podle packého vedení dochází ke konfliktům mezi vodaři a jednotlivými obcemi.