K nehodě došlo krátce po půl jedenácté v noci.

Přivolaní záchranáři se snažili třicet minut vrátit šedesátiletého muže k životu, ale bohužel se jim to nepodařilo. Na místo byl povolán i vrtulník letecké záchranné služby, ale na základnu se bohužel vracel prázdný. To potvrdila i mělnická policejní mluvčí Markéta Johnová. „Muž utrpěl těžká zranění, kterým na místě podlehl,“ řekla mluvčí s tím, že příčiny nehody jsou stále ještě v šetření mělnických kriminalistů. „U mrtvého muže byla nařízena soudní pitva,“ vysvětlila policejní mluvčí.

Nehoda se stala několik metrů od přechodu a základní školy Jindřicha Matiegky. Dechová zkouška u šoféra neprokázala, že by před jízdou požil jakýkoliv alkohol.

Zpod auta museli mrtvého vyprostit hasiči a samotné vozidlo potom odvážela přivolaná odtahová služba. Podle některých informací se mělo jednat o jednoho z mělnických bezdomovců.

Ulice Pražská byla po dobu zásahu částečně uzavřená. Kriminalisté poté na místě zajišťovali stopy a dokumentovali celou nehodu. Několik minut před půlnocí byl provoz plně obnoven.

Ilustrační foto
Oslava Silvestra: poprala se celá rodina včetně sousedů
Na Kokořínsku sjelo auto do rybníka. Po lidech pátrali potápěči.
Řidič vozu, který sjel u Janovy Vsi do rybníka, v nemocnici zemřel