Případ teď začal projednávat Krajský soud v Plzni. Anně Kroft, která je stíhána na svobodě, hrozí za těžké ublížení na zdraví až 12 let vězení. „Bála jsem se. Začali se prát, byli hrozně agresivní. Nikdo nechtěl přestat. Jeden muž spadl na zem, byl celý od krve, myslela jsem, že je mrtvý,“ vypovídala včera u soudu obžalovaná. Hájila se tím, že rváče chtěla rozehnat vodou. Vzala si však jinou lahev.

Všichni tři poškození byli dle obžaloby poleptáni kyselinou. Zasáhla jim hlavu, obličej, krk a další části těla.

V nočním klubu v době incidentu nikdo nebyl, Anna Kroft tam podle svých slov chodila majitelku navštěvovat a ta jí půjčila klíče. Ta ale vidí situaci jinak. Obžalovaná si prý v podniku pronajímala pokoj k poskytování placeného sexu.

Skleněná lahev a kyselina

Podle obžaloby chtěla Anna Kroft loni v březnu po trojici zaplatit dva tisíce korun za pokoj. Když odmítli zaplatit, došlo k bitce se známým obžalované, který se jí zastal. Do konfliktu se poté zapojila i ona, když nejprve udeřila jednoho muže skleněnou lahví do hlavy a poté se vyzbrojila kyselinou.

„Rozpadala se mi bunda, zůstávaly mi vlasy v ruce, pamatuji si sanitku, pak už nic,“ řekl tehdy jeden z poškozených. Všichni tři uplatňují nároky na škodu v celkové výši 2,6 milionu korun.