Vyšetřovatel teplické policie obvinil na základě provedeného šetření z přečinu výtržnictví a násilí proti skupině obyvatel a proti jednotlivci 26letou ženu z Teplic.

Ta měla dle policistů v úterý 7. srpna kolem 16.20 hodiny na městském koupališti v obci Dubí po předchozí slovní rozepři s mladou ženou kvůli chování dítěte v bazénku bezdůvodně zaútočit na tuto ženu, nadávat ji a poté měla ženu napadnout i fyzicky, kdy ji měla opakovaně udeřit a tahat za vlasy.

Koupaliště v Dubí
"Férová" bitka v brouzdališti. Incident na koupališti v Dubí vyšetřuje policie

Napadené ženy se zastal mladý muž, který následně čelil útokům skupiny osob a ránu vyinkasoval i od obviněné. Tepličanka je stíhána na svobodě a za tato jednání jí hrozí až tříletý trest odnětí svobody.

Případem napadení ženy a mladého muže se tepličtí kriminalisté nadále zabývají. Ti zjišťují míru zavinění konkrétních osob.

"V souvislosti s objasněním skutečností tohoto incidentu se policie obrací na občany, kteří v době události byli na koupališti a mohli by podat další informace a svědectví, aby zavolali na linku 158. Policie uvítá i případná videa či fotografie, pokud někdo incident zachytil," požádal Daniel Vítek z teplické policie.

David Michajlak se zastal ženy. Zmlátilo jej sedm Romů
„Udělal bych to znova, vůbec toho nelituju,“ říká zmlácený mladík z Dubí