Ve středu vyjížděli dopravní policisté k do Vodárenské ulice, kde na přechodu pro chodce srazilo projíždějící osobní vozido ženu nesoucí jedenáctiměsíční batole. "Nehoda se stala několik minut před desátou hodinou. Žena i dítě byly okamžitě převezeny posádkou rychlé záchranné služby do kladenské nemocnice na vyšetření. Chlapec naštěstí neutrpěl žádné poranění, chodkyně pouze pohmožděniny.
Dechová zkouška vyloučila alkohol u ženy i řidiče vozu," sdělila policejní mluvčí Jana Šteinerová s tím, že příčina střetu je nadále vyšetřována.

Už ve středu odpoledne se staly další dvě dopravní nehody na přechodech pro chodce v Kladně. První z nich byla oznámena přibližně patnáct minut před sedmnáctou hodinou také ve Vodárenské ulici. Osobní vozidlo Audi, které řídil jednatřicetletý muž, zde srazilo třiačtyřicetiletého chodce. Ten utrpěl zranění středně těžkého charakteru a byl transportován posádkou rychlé záchranné služby do jedné z pražských nemocnic.

Několik minut po sedmnácté hodině stejného dne porazilo auto na osvětleném přechodu pro chodce v Unhošťské ulici osmasedmdesátiletou seniorku. Chodkyně v tomto případě neutrpěla žádné zranění a na místě byla vyšetřena zasahující zdravotnickou posádkou.

Nehoda mezi Slaným a Louny

Jak už Kladenský deník informoval, vážná dopravní nehoda se stala ve středu krátce po sedmé hodině také mezi Slaným a Louny. U obce Loutouš srazilo auto chodkyni. Na místo byl vyslán záchranářský vrtulník. „Chodkyni si do péče převzali záchranáři, kteří ji vrtulníkem transportovali do pražské nemocnice. Alkohol byl u řidiče na místě vyloučen provedenou dechovou zkouškou a škoda se vyšplhala na částku deset tisíc korun," uvedla policejní mluvčí Michaela Nováková. Mluvčí středočeských záchranářů Petra Effenbergerová doplnila, že žena utrpěla otřes mozku, tržnou ránu na hlavě a poranění dolní končetiny.