Jak potvrdila policejní mluvčí Martina Fejfarová, v sídlišti došlo k potyčce mezi partnery. "Co se přesně stalo, vám v tuto chvíli nepovím, ale v dalších hodinách už budeme znát podrobnosti," sdělila ještě v úterý v noci mluvčí.

Vzhledem k tomu, že se na místo sporu dostavili i kriminalisté a auto policejních techniků stálo ještě nějakou dobu na trávníku vedle Pošty Na Dolíkách, musel být zápas mezi partnery skutečně vyhrocený. Svedčí o tom i fakt, že zdravotníci zraněnou ženu zajišťovali v sanitce řadu minut, než ho za pomoci policistů přenesli na nosítkách do vrtulníku.

Jakými prostředky na sebe partneři zaútočili, co bylo příčinou sváru a jak bude celý případ kvalifikován, budeme čtenáře Kladenského deníku informovat během středečního dne.

Středa

Jak zjistil Kladenský deník od záchranářů, při partnerké potyčce byla zraněna žena, která utrpěla velmi vážné poranění lebky. Zda jí partner zranění způsobil například nějakým předmětem, je stále součástí vyšetřování.

"Policejním šetřením bylo zjištěno, že v bytě došlo k vzájemné potyčce mezi partnery. Jednačtyřicetiletý muž byl zadržen a umístěn do policejní cely. Provedená dechová zkouška byla u tohoto muže pozitivní a naměřená hodnota byla 2,5 promile alkoholu v dechu. Zda byla i zraněná pod vlivem alkoholu bude prokázáno na základě získaných výsledků z odebraného biologického materiálu," doplnila ve středu odpoledne kladenská policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Čtvrtek

Kladenští kriminalisté po prověření všech dostupných indicií dne 22. února propustili zadrženého muže z policejní cely.
V tomto případě nebyl prozatím nikdo obviněn.