Když dostal od personálu peníze, utekl. Policie přijala oznámení po půl dvanácté. Od té doby po pachateli pátrá. Pobočka je uzavřena. Přepadení Deníku potvrdil mluvčí policie Daniel Vítek, kolik peněz si lupič odnesl, to ale na dotaz Deníku nesdělil. "Vše je v šetření, bližší informace nejsou zatím k dispozici," uvedl.

V odpoledních hodinách policejní mluvčí Daniel Vítek upřesnil informace k osobě, která je podezřelá z přepadení. "Pachatel měl být ve věku kolem třiceti až pětatřiceti let, vysoký asi 175 cm, snědé pleti, na sobě měl modré rifle, tmavou bundu do pasu, v obličeji byl maskován šálou a na hlavě měl černou čepici, na rukou nasazené rukavice," sdělil.

"V rámci prověřování okolností loupeže jsme zajistili fotografie, na kterých je zachycen neznámý muž, který by mohl kriminalistům poskytnout důležité informace k průběhu přepadení. Žádáme případné svědky, kteří se v době činu pohybovali v okolí obchodního centra Albert na ulici Nákladní a mohli by poskytnout jakékoliv informace k loupeži, případně k totožnosti muže zachyceného na fotografiích, nebo k jeho pohybu, nebo výskytu, aby kontaktovali policisty na nejbližší policejní služebně, případně poznatky sdělili na linku 158," dodal ještě k případu.