Soudy poslaly Řepku do vězení za zpronevěru luxusního vozu a internetové útoky na exmanželku spočívající ve smyšlených erotických inzerátech. K výkonu trestu nastoupil někdejší obránce Sparty či West Hamu na konci května na pražské Ruzyni, odsedět si měl 2,5 roku. Počátkem června byl převezen do věznice na Borech. Obvodní soud pro Prahu však Řepkovi započítal 293 odpracovaných hodin v rámci obecně prospěšných prací jako 293 odseděných dní. Řepka tak mohl už v říjnu požádat o podmíněné propuštění.

"Nesplnil zákonný předpoklad a o podmíněné propuštění požádal předčasně," uvedl v pondělí soudce a dále negativně posoudil vyjádření odsouzeného, který své činy označil jako klukovinu. Na soud jeho výpověď působila jako bagatelizování věci. Řepka si podle soudu dále neuvědomil podstatu významu trestu. Třetina výkonu trestu uplyne podle soudu až v polovině prosince. 

Informaci o tom, že se bude 11. listopadu v borské věznici konat hned několik řízení o propouštění vězňů, potvrdila v říjnu Deníku Lucie Ženíšková z Okresního soudu Plzeň-město.