"Žena utrpěla při střetu s vozidlem drtivé poranění horní končetiny, měla zraněný bok a hlavu. Sanita k jejímu převozu nestačila. Zraněná byla připojena na umělou plicní ventilaci a transportována vrtulníkem do pražské nemocnice," řekla mluvčí středočeských záchranářů Petra Effenbergerová.

Policie zahájila kvůli řidiči, který od nehody ujel, rozsáhlou pátrací akci. Úspěšná byla už za několik hodin. Jak potvrdila mluvčí policie v pondělí v odpoledních hodinách, díky svědkům a následnému šetření, byl šestačtyřicetiletý řidič tahače s návěsem zjištěn u obce Petrohrad v Ústeckém kraji. Na svoji obhajobu uvedl, že si vůbec nevšiml, že by způsobil nějakou nehodu. Případ je i nadále v šetření," dodala Michaela Nováková.

Policie hledá svědky loupežného přepadení.
Přepadení čerpací stanice nepřežila žena z obsluhy

Od jiné nehody ve Slaném, tentokrát s tragickými následky, přitom neuplynul ještě ani týden. Jen o několik set metrů dál usmrtil náklaďák v Šultysově ulici ve středu 28. listopadu před polednem padesátiletou matku tří nezletilých dětí. Ta devastujícím poraněním na místě podlehla. Nařízena byla soudní pitva.

Černá středa 28. listopadu si vyžádala ještě i další život tentokrát ve Stochově na železničním přejezdu. Tam srazil vlak cyklistu, který na místě zemřel. „Pro potvrzení jeho totožnosti, jsou prováděny testy DNA a stejně byla nařízena i v jeho případě soudní pitva," uzavřela policejní mluvčí.

Tragická nehoda se stala ve Slaném ve středu hodinu před polednem.
Ve Slaném srazil náklaďák ženu, ta na místě zemřela
Ilustrační foto.
Tragédie: u Stochova srazil vlak cyklistu