V koňském domově důchodců Rolinka v Křižanech na Liberecku bylo o víkendu pořádně rušno. Na statek Zuzany Polákové dorazili farmáři a jejich přátelé, které veřejnost zná 
z televizní obrazovky. Připomeňme, že národ bavili v reality show Farmář hledá ženu, kterou nedávno odvysílala FTV Prima. Pod Ještěd přijeli, aby vykonali dobrý skutek.

„Když už nás Prima dala dohromady, tak jsme se rozhodli, že postupně podpoříme každého farmáře z pořadu. Začali jsme u Zuzky, která to tady má největší a starost o její staré a týrané koně je finančně velice nákladná," vylíčila organizátorka charitativní akce Renata Jandová, jež byla jednou 
z nápadnic farmáře Petra ve čtvrté řadě Farmář hledá ženu.

VYDATNÝ DÉŠŤ ZAHNAL FARMÁŘE při víkendovém setkání u Zuzany Polákové v Křižanech.

Farmáři do Křižan sezvali nejen sebe, ale i veřejnost. „Pro ni jsme pozvali umělce, například zpěvačku Olivii Žižkovou. Máme tu modelky, jež půjdou módní přehlídku. Návštěvníci zaplatí za program vstupné ve výši 99 korun, přičemž výtěžek z akce půjde právě pro Zuzaniny koně," dodala Jandová.
Koňský domov důchodců Rolinka, jenž funguje už 11 let, v současné době pečuje celkem o 33 koní, 4 krávy a nově 4 kozy. „Výtěžek z akce bych ráda dala do krmení," řekla farmářka Zuzana.

Bohulibé plány ale bohužel o víkendu (sobota) dost komplikovalo deštivé počasí. Program měl začít ve dvě odpoledne, ale průtrž mračen v tu dobu zahnala všechny účinkující i diváky pod střechu farmy místo k pódiu. Na druhou stranu, Deník díky tomu mohl farmáře důkladněji a 
v klidu vyzpovídat.

Nebyla to láska

Zuzana Poláková byla ve čtvrté řadě reality show sama žena-farmářka mezi čtyřmi muži-farmáři. Nápadníků se jí přihlásilo víc než dost. Od počátku jí nadbíhal Hasan.

„On do toho pořadu šel jen 
z důvodu, aby se zviditelnil, vůbec mu nešlo o mě. To je názor nejen můj. To bylo vidět už při natáčení. Jakmile se zapnuly kamery, tak byl strašně akční. Když byly vypnuté, tak nefungoval. Dnes máme rok po natáčení, já jsem sama a s Hasanem nejsem ani v telefonickém kontaktu," přiznala Poláková s tím, že ale vůbec nelituje, že do pořadu šla.

VYDATNÝ DÉŠŤ ZAHNAL FARMÁŘE při víkendovém setkání u Zuzany Polákové v Křižanech.

„Byla to výborná zkušenost, poznala jsem spoustu skvělých lidí, získala jsem nové kamarády."
Zuzana tedy na toho pravého stále čeká. Tvrdí, že nepotřebuje chlapa na práci, která na farmě nikdy nekončí a je to pořádná dřina.


„Při práci by se mi jen pletl, což bych nesnesla, ale chlap by se hodil jako morální opora," uzavřela Poláková.