Není to ani měsíc, co se v jedné pražské restauraci náhodně setkali dva veleúspěšní čeští hokejisté. Prvním z nich nebyl nikdo jiný než Jiří Hrdina, který na přelomu osmdesátých a devadesátých let minulého století hned třikrát slavil zisk proslulého Stanleyova poháru.

Kryscina Cimanouská
Kruté i legrační skandály z Tokia: Facka, šílenství a čínský vztek kvůli fotce

Z vítězství ve Stanley Cupu se teprve nedávno mohl radovat i Jan Rutta. Ten jej během svého působení v dresu Tampy Bay získal už podruhé. A právě tito dva hokejoví borci se potkali nad orosenými půllitry.

Ovšem i ženy chodí o restauračních místností. A ne ledajaké. Důkazem budiž fotografie z téhož podniku. Jedním z aktérů setkání byl opět Jiří Hrdina, který měl tentokrát tu čest přímo s olympijskou vítězkou Nelly Kordovou.

Zahajovací ceremoniál LOH Tokio
Rekordy, okamžiky, hlášky. Podívejte se na to nejlepší z tokijské olympiády

Američanka s českými kořeny, která je dcerou bývalého tenisty Petra Kordy, na nedávno skončené olympiádě v Tokiu slavila vítězství v soutěži golfistek. Na zasloužené občerstvení pak dorazila spolu se svojí sestrou Jessicou, která se úspěšně věnuje stejnému sportu.

Příspěvek na Twitteru nenechal klidným dokonce ani českou politickou scénu, konkrétně bývalého předsedu TOP 09 Miroslava Kalouska. „Bože, to jsem tu hospodu dneska trestuhodně zanedbal,“ zalitoval s humorem.