Deník
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

program

5.8.2008
SDÍLEJ:

Foto:

Datum čas (SELČ) událost
6. srpna FOTBAL: ženy
7. srpna FOTBAL: muži
8. srpna 14:08 ZAHAJOVACÍ CEREMONIÁL
9. srpna 0:30 JEZDECTVÍ: všestrannost - drezura (ještě 13:15) (HATLA)
2:30 STŘELBA:vzduchová puška ženy - kvalifikace a finále (4:30) (EMMONS, KALNÁ)
3:00 BADMINTON: 1. kolo dvouhry mužů a žen (LUDÍKOVÁ, KOUKAL)
5:00 CYKLISTIKA: silniční závod muži (KREUZIGER, BENČÍK).
6:00 JUDO: do 60 kg muži vyřazovací a finálové (12:00) boje (PETŘIKOV)
6:00 LUKOSTŘELBA: rozřazovací kolo ženy (HORÁČKOVÁ),
6:00 SPORTOVNÍ GYMNASTIKA: kvalifikace muži (ještě 10:00 a 14:00) (KONEČNÝ)
7:00 JACHTING: Finn - 1. a 2. rozjížďka (MAIER).
7:50 VESLOVÁNÍ: rozjížďky skif ženy (KNAPKOVÁ)
8:50 VESLOVÁNÍ: rozjížďky skif muži (SYNEK)
8:50 LUKOSTŘELBA: rozřazovací kolo muži (BULÍŘ)
10:10 VESLOVÁNÍ: rozjížďky dvojka bez muži (CHALUPA-MAKOVIČKA)
10:40 VESLOVÁNÍ: rozjížďky dvojskif ženy (ANTOŠOVÁ-VAŘEKOVÁ)
11:30 VESLOVÁNÍ: rozjížďky čtyřka bez muži (ČESKO)
13:28 PLAVÁNÍ: rozplavby 400 m v. zp. muži (SVOBODA)
14:00 BASKETBAL: Ženy, skupina B: ČESKO - USA
14:45 PLAVÁNÍ: rozplavby 100 m prsa muži (JEDLIČKA)
10. srpna 0:30 JEZDECTVÍ: všestrannost - drezura (HATLA).
3:00 STŘELBA: vzduchová pistole ženy - kvalifikace a finále (6:00) (MARUŠKOVÁ, MUSILOVÁ)
3:00 STŘELBA: trap muži - kvalifikace a finále (9:00) (KOSTELECKÝ)
4:00 BADMINTON: 1. kolo dvouhry mužů (KOUKAL), 2. kolo dvouhry žen (LUDÍKOVÁ?)
4:00 SPORTOVNÍ GYMNASTIKA: kvalifikace ženy (ještě 7:30, 10:00 a 14:00) (PÁLEŠOVÁ)
4:21 PLAVÁNÍ: 400 m v. zp. muži - finále (SVOBODA?)
4:30 TENIS: 1. kolo dvouhry mužů (BERDYCH, MINÁŘ, ŠTĚPÁNEK, VANĚK), dvouhry žen (BENEŠOVÁ, ŠAFÁŘOVÁ, VAIDIŠOVÁ, ZAKOPALOVÁ), čtyřhry mužů (BERDYCH-ŠTĚPÁNEK, DAMM-VÍZNER), čtyřhry žen (VAIDIŠOVÁ-BENEŠOVÁ, ŠAFÁŘOVÁ-KVITOVÁ)
4:58 PLAVÁNÍ: 100 m prsa muži - semifinále
7:00 JACHTING: Finn - 3. a 4. rozjížďka (MAIER)
8:00 CYKLISTIKA: silniční závod ženy (?)
10:50 VESLOVÁNÍ: rozjížďky párová čtyřka muži (ČESKO)
12:30 PLAVÁNÍ: rozplavby 100 m znak ženy (KLOSOVÁ)
14:08 PLAVÁNÍ: rozplavby 100 m znak muži (FUČÍK)
16:15 BASKETBAL: Muži, skupina B: USA - Čína.
11. srpna 2:00 JEZDECTVÍ: všestrannost - terénní jízda (HATLA)
3:00 STŘELBA: vzduchová puška muži - kvalifikace a finále (6:00) (HAMAN)
4:00 BADMINTON: 2. kolo dvouhry mužů, 3. kolo dvouhry žen (10:30)
4:00 PLAVÁNÍ: 100 m znak ženy - semifinále
4:10 PLAVÁNÍ: 200 m v. zp. muži - semifinále
4:30 TENIS: 1. kolo dvouhry mužů (BERDYCH, MINÁŘ, ŠTĚPÁNEK, VANĚK), dvouhry žen (BENEŠOVÁ, ŠAFÁŘOVÁ, VAIDIŠOVÁ, ZAKOPALOVÁ), čtyřhry mužů (BERDYCH-ŠTĚPÁNEK, DAMM-VÍZNER)
4:53 PLAVÁNÍ:100 m znak muži - semifinále
5:15 BASKETBAL: Ženy, skupina B: ČESKO-Mali
6:00 JUDO: do 73 kg muži - vyřazovací a finálové (12:00) boje(JEŽEK)
7:00 JACHTING: třída 470 ženy - 1. a 2. rozjížďka (ŠMÍDOVÁ-MRZÍLKOVÁ)
7:00 JACHTING: Finn - 5. a 6. rozjížďka (MAIER)
9:00 VODNÍ SLALOM:C1 muži - kvalifikace (JEŽEK), K1 muži - kvalifikace (HRADÍLEK)
9:30 VESLOVÁNÍ: opravy a čtvrtfinále skif ženy, skif muži, dvojskif ženy, čtyřka bez muži (KNAPKOVÁ, SYNEK ANTOŠOVÁ-VAŘECHOVÁ, ČESKO)
13:08 PLAVÁNÍ: rozplavby 200 m motýlek muži (RUBÁČEK)
12. srpna 3:00 STŘELBA: libovolná pistole - kvalifikace a finále (6:00) (TENK)
4:00 BADMINTON:3. kolo dvouhry mužů, 1. kolo smíšené čtyřhry
4:00 LUKOSTŘELBA: 1. a 2. kolo ženy (HORÁČKOVÁ)
4:00 SPORTOVNÍ GYMNASTIKA: družstva muži - finále
4:30 TENIS: 2. kolo dvouhry mužů (BERDYCH), 2. kolo dvouhry žen (BENEŠOVÁ, ŠAFÁŘOVÁ), 2. kolo čtyřhry mužů (BERDYCH-ŠTĚPÁNEK, DAMM-VÍZNER?), 1. kolo čtyřhry žen (VAIDIŠOVÁ-BENEŠOVÁ, ŠAFÁŘOVÁ-KVITOVÁ)
5:01 PLAVÁNÍ: 200 m motýlek muži - semifinále
7:00 JACHTING:Laser muži - 1. a 2. rozjížďka (TRČKA)
7:00 JACHTING: třída 470 ženy - 3. a 4. rozjížďka (ŠMÍDOVÁ-MRZÍLKOVÁ)
9:40 VODNÍ SLALOM: C1 muži - semifinále a finále (11:10) (JEŽEK)
10:20 VODNÍ SLALOM: K1 muži - semiifnále a finále (11:40) (HRADÍLEK)
11:20 VESLOVÁNÍ: opravy párová čtyřka muži (ČESKO)
12:30 PLAVÁNÍ: rozplavby - 100 m v. zp. muži (VERNER)
13:00 JEZDECTVÍ: všestrannost - parkur, finále
13:44 PLAVÁNÍ: roplavby 200 m prsa muži (JEDLIČKA)
13. srpna 3:00 STŘELBA: sportovní pistole ženy - kvalifikace a finále (9:00) (MARUŠKOVÁ, MUSILOVÁ)
4:00 BADMINTON: čtvrtfinále dvouhry ženy
4:00 LUKOSTŘELBA: 1. a 2. kolo muži (BULÍŘ)
4:00 PLAVÁNÍ: 100 m v. zp. muži - semifinále
4:00 SPORTOVNÍ GYMNASTIKA: družstva ženy - finále
4:47 PLAVÁNÍ: 200 m prsa muži - semifinále
5:15 BASKETBAL: Ženy, skupina B: Španělsko-ČESKO
5:30 CYKLISTIKA: časovka žen
7:00 JACHTING: třída 470 ženy - 5. a 6. rozjížďka (ŠMÍDOVÁ-MRZÍLKOVÁ)
7:00 JACHTING: Laser muži - 3. a 4. rozjížďka (TRČKA)
7:00 JACHTING: Finn - 7. a 8. rozjížďka (MAIER)
7:30 CYKLISTIKA: časovka muži
9:00 C2 muži - kvalifikace (VOLF-ŠTÉPÁNEK), K1 ženy - kvalifikace (HILGERTOVÁ)
9:30 VESLOVÁNÍ: semifinále skif ženy (KNAPKOVÁ)
9:50 VESLOVÁNÍ: semifinále skif muži (SYNEK)
10:00 TENIS: 3. kolo dvouhry mužů (BERDYCH), 3. kolo dvouhry žen, čtvrtfinále čtyřhry mužů (DAMM, VÍZNER?), 2. kolo čtyřhry žen (ŠAFÁŘOVÁ-KVITOVÁ?)
10:10 VESLOVÁNÍ: semifinále dvojka bez muži (CHALUPA-MAKOVIČKA)
10:50 VESLOVÁNÍ: semifinále čtyřka bez muži (ČESKO)
12:30 PLAVÁNÍ: rozplavby 100 m v. zp. ženy (KLUSÁČKOVÁ)
13:09 PLAVÁNÍ: rozplavby 200 m znak muži (SVOBODA)
14:17 PLAVÁNÍ: rozplavby 200 m pol. závod muži (FUČÍK)
14. srpna 3:00 STŘELBA: sportovní malorážka 3x20 ran ženy - kvalifikace a finále (6:30) (EMMONS, SÝKOROVÁ)
3:30 ZÁPAS: řeckořímský muži do 96 kg - kvalifikace, opravy a boje o medaile (10:00) (ŠVEC)
4:00 BADMINTON: čtvrtfinále dvouhry mužů a smíšené čtyřhry (12:30)
4:07 PLAVÁNÍ: 100 m v. zp. ženy - semifinále
4:18 PLAVÁNÍ: 200 m znak muži - semifinále
4:30 LUKOSTŘELBA: 3. kolo ženy
5:00 SPORTOVNÍ GYMNASTIKA: víceboj muži - finále
5:29 PLAVÁNÍ: 200 m pol. závod muži - semifinále
7:00 JACHTING: Laser muži - 5. a 6. rozjížďka (TRČKA)
7:00 JACHTING: Finn - 9. a 10. rozjížďka (MAIER)
9:40 VODNÍ SLALOM: C2 muži - semifinále a finále (VOLF-ŠTĚPÁNEK)
10:00 TENIS: čtvrtfinále dvouhry mužů, čtvrtfinále dvouhry žen, semifinále čtyřhry mužů, čtvrtfinále čtyřhra žen
10:00 LUKOSTŘELBA: čtvrtfinále, semifinále a finále ženy
10:15 VODNÍ SLALOM: K1 ženy - semifinále a finále (11:35) (HILGERTOVÁ)
12:30 VESLOVÁNÍ: finále B - párová dvojka muži (MAKOVIČKA - CHALUPA)
13:40 PLAVÁNÍ: rozplavby 100 m motýlek muži (RUBÁČEK)
14:00 BASKETBAL: Muži, skupina B: USA - Řecko
15. srpna 3:00 STŘELBA: libovolná malorážka 60 ran vleže muži - kvalifikace a finále (5:30) (VARGA, JEŘÁBEK)
3:00 STŘELBA: skeet muži - kvalifikace (SYCHRA)
3:00 ATLETIKA: 100 m př. sedmiboj ženy (ŠČERBOVÁ)
3:00 BASKETBAL: Ženy, skupina B: ČESKO-Nový Zéland
3:20 ATLETIKA: koule muži - kvalifikace (STEHLÍK)
3:40 ATLETIKA: kladivo muži - kvalifikace (ještě 5:20) (MELICH)
4:00 BADMINTON: semifnále dvouhry žen, semifinále dvouhry mužů, finále čtyřhry žen (12:30)
4:30 ATLETIKA: výška sedmiboj ženy (ŠČERBOVÁ)
4:30 LUKOSTŘELBA: 3. kolo muži, čtvrtfinále, semifinále a finále muži (10:00)
4:45 ATLETIKA: 100 m muži - rozběhy (MILO)
5:00 SPORTOVNÍ GYMNASTIKA: víceboj ženy - finále (PÁLEŠOVÁ)
5:16 PLAVÁNÍ: 100 m motýlek muži - semifinále
7:00 JACHTING: 470 ženy - 7. a 8. rozjížďka (ŠMÍDOVÁ-MRZÍLKOVÁ)
7:00 STŘELBA: rychlopalná pistole muži - kvalifikace (STRNAD, PODHRÁSKÝ)
10:00 TENIS: semifinále dvouhry mužů, semifinále dvouhry žen, o 3. místo čtyřhra mužů, semifinále čtyřhry žen
VESLOVÁNÍ: finále B - párová dvojka muži (MAKOVIČKA - CHALUPA)
VODNÍ SLALOM: K1 ženy - semifinále a finále (HILGERTOVÁ)
VODNÍ SLALOM: C2 muži - semifinále a finále (VOLF-ŠTĚPÁNEK)
10:30 CYKLISTIKA: týmový sprint muži - kvalifikace, 1. kolo (11:45) a finále (12:40) (ČESKO)
12:00 CYKLISTIKA: stíhací závod ženy - kvalifikace (KOZLÍKOVÁ)
12:30 PLAVÁNÍ: 50 m v. zp. ženy (KAZÍKOVÁ)
13:00 ATLETIKA: koule sedmiboj ženy (ŠČERBOVÁ)
13:10 ATLETIKA: 1500 m muži - rozběhy (HOLUŠA)
13:40 ATLETIKA: disk ženy - kvalifikace (ještě 15:05) (CECHLOVÁ)
13:45 ATLETIKA: 100 m muži - čtvrtfinále
14:35 ATLETIKA: koule muži - finále
15:15 ATLETIKA: 200 m sedmiboj ženy
15:40 ATLETIKA: trojskok ženy - kvalifikace (ŠESTÁKOVÁ)
16:45 ATLETIKA: 10 000 m ženy - finále
16. srpna 3:00 STŘELBA: rychlopalná pistole muži - kvalifikace a finále (6:00) (STRNAD, PODHRÁSKÝ)
3:00 STŘELBA: skeet muži - kvalifikace a finále (9:00) (SYCHRA)
3:50 ATLETIKA: dálka ženy sedmiboj
4:00 BADMINTON: o 3. místo a finále dvouhry žen, semifinále smíšené čtyřhry, o 3. místo a finále dvouhry mužů, finále čtyřhry mužů (12:30)
4:10 ATLETIKA: dálka ženy sedmiboj
4:35 ATLETIKA: disk muži - kvalifikace (ještě 6:05) (MARCELL)
4:50 ATLETIKA: 100 m ženy - rozběhy
4:51 PLAVÁNÍ: 50 m v. zp. ženy - semifinále (KAZÍKOVÁ?)
7:00 JACHTING: Finn - závěrečná, 11. rozjížďka (MAIER)
7:00 JACHTING: Laser muži - 7. a 8. rozjížďka (TRČKA)
7:00 JACHTING: třída 470 ženy - 9. a 10. rozjížďka (ŠMÍDOVÁ-MRZÍLKOVÁ)
9:30 VESLOVÁNÍ: skif ženy (KNAPKOVÁ?)
9:50 VESLOVÁNÍ: skif muži (SYNEK?)
10:00 TENIS: o 3. místo a finále dvouhry mužů, o 3. místo dvouhra žen, finále čtyřhry mužů, o 3. místo čtyřhra žen
10:30 VESLOVÁNÍ: dvojka bez muži
11:05 CYKLISTIKA: stíhací závod ženy - kvalifikace (KOZLÍKOVÁ)
10:50 VESLOVÁNÍ: dvojskif ženy (ANTOŠOVÁ-VAŘEKOVÁ?)
11:30 VESLOVÁNÍ: čtyřka bez muži
11:40 CYKLISTIKA: bodovací závod muži - finále
12:55 CYKLISTIKA: stíhací závod muži - finále
13:00 ATLETIKA: oštěp ženy sedmiboj (ještě 14:15)
13:20 CYKLISTIKA: keirin muži - finále
13:50 ATLETIKA: koule ženy - finále
14:05 ATLETIKA: 100 m muži - semifinále
14:35 ATLETIKA: 100 m ženy - čtvrtfinále
15:20 ATLETIKA: dálka muži - kvalifikace (NOVOTNÝ)
15:45 ATLETIKA: 800 m ženy sedmiboj
16:15 BASKETBAL: Muži, skupina B: 16.15 USA - Španělsko
16:30 ATLETIKA: 100 m muži - finále
17. srpna 1:30 ATLETIKA: maraton ženy
3:00 STŘELBA: sportovní malorážka 3x40 ran muži - kvalifikace a finále (7:00) (HAMAN, JEŘÁBEK)
4:00 PLAVÁNÍ: 50 m v. zp. ženy - finále
4:06 PLAVÁNÍ: 1500 m v. zp. muži - finále
4:37 PLAVÁNÍ: 4x100 m pol. štafeta ženy - finále
4:55 PLAVÁNÍ: 4x100 m pol. štafeta muži - finále
7:00 JACHTING: Laser muži - 9. a 10. rozjížďka (TRČKA)
10:00 TENIS: finále dvouhry mužů, finále čtyřhry žen
10:50 VESLOVÁNÍ: finále párová čtyřka muži
11:00 SYNCHRONIZOVANÉ PLAVÁNÍ: dvojice, povinné figury (BERNARDOVÁ-DUFKOVÁ)
11:05 CYKLISTIKA: stíhací závod ženy - finále a o 3. místo (KOZLÍKOVÁ?)
12:00 SPORTOVNÍ GYMANSTIKA: finále na nářadích - prostná muži, prostná ženy (12:45), kůň na šíř muži (13:30), přeskok ženy (14:15) (KONEČNÝ, PÁLEŠOVÁ?)
12:30 BADMINTON: o 3. místo a finále smíšené čtyřhry a dvouhry mužů
13:00 ATLETIKA: 100 m př. ženy - rozběhy (ŠKROBÁKOVÁ)
13:10 ATLETIKA: kladivo muži - finále
13:45 ATLETIKA: 100 m ženy - semifinále
14:00 BASKETBAL: Ženy, skupina B: ČESKO-Čína
14:10 ATLETIKA: 400 m př. ženy - rozběhy (HEJNOVÁ)
14:20 ATLETIKA: výška muži - kvalifikace (BÁBA, JANKŮ)
15:20 ATLETIKA: trojskok ženy - finále (ŠESTÁKOVÁ?)
15:30 ATLETIKA: 3000 m př. ženy - finále
15:55 ATLETIKA: 1500 m muži - semifinále (HOLUŠA?)
16:25 ATLETIKA: 100 m ženy - finále
16:50 ATLETIKA: 10 000 m muži - finále
18. srpna 3:00 ATLETIKA: 400 m muži - rozběhy (GÖTZ)
3:10 ATLETIKA: kladivo ženy - kvalifikace (ještě 4:40) (LEDVINOVÁ)
4:00 STOLNÍ TENIS: kvalifikace ženy (HADAČOVÁ)
4:00 TRIATLON: ženy (ZEMANOVÁ, FRINTOVÁ)
4:05 ATLETIKA: 200 m muži - rozběhy (VOJTÍK)
5:10 ATLETIKA: 110 m př. muži - rozběhy (SVOBODA, SAJDOK)
7:00 JACHTING: 470 ženy - závěrečná, 11. rozjížďka (ŠMÍDOVÁ-MRZÍLKOVÁ)
9:00 SYNCHRONIZOVANÉ PLAVÁNÍ: dvojice, volné sestavy (BERNARDOVÁ-DUFKOVÁ)
9:30 VZPÍRÁNÍ: do 105 kg muži (ještě 13:00) (WÄLZER)
10:30 CYKLISTIKA: bodovací závod ženy - finále (KOZLÍKOVÁ)
12:00 SPORTOVNÍ GYMNASTIKA: finále na nářadích - kruhy muži, bradla ženy (12:45), přeskok muži (13:30)
12:20 CYKLISTIKA: stíhací závod muži družstva - finále
13:00 ATLETIKA: disk ženy - finále (CECHLOVÁ)
13:00 STOLNÍ TENIS: finále družstva muži
13:10 ATLETIKA: dálka muži - finále (NOVOTNÝ)
13:20 ATLETIKA: tyč ženy - finále
13:45 ATLETIKA: 100 m př. ženy - semifinále
14:00 BASKETBAL: Muži, skupina B: USA - kvalifikant B5.
14:10 ATLETIKA: 200 m muži - čtvrtfinále
14:15 SKOKY NA TRAMPOLÍNĚ: finále ženy
14:50 ATLETIKA: 400 m př. ženy - semifinále (HEJNOVÁ)
15:15 ATLETIKA: 3000 m př. muži - finále
15:40 ATLETIKA: 800 m ženy - finále
16:00 ATLETIKA: 400 m př. muži - finále
19. srpna 3:00 ATLETIKA: oštěp ženy - kvalifikace (ještě 4:30) (ŠPOTÁKOVÁ, KLIMEŠOVÁ)
3:40 ATLETIKA: dálka ženy - kvalifikace (ŠČERBOVÁ)
4:00 TRIATLON: muži (OSPALÝ)
4:00 STOLNÍ TENIS: kvalifikace a 1. kolo muži (12:00) (KORBEL), 1. kolo ženy (HADAČOVÁ)
7:00 JACHTING: Laser muži - závěrečná, 11. rozjížďka (TRČKA)
8:30 BASKETBAL: čtvrtfinále ženy (dále 10:45, 14:00 a 16:15) (10:15 ČESKO - Austrálie)
9:30 VZPÍRÁNÍ: nad 105 kg muži (ještě 13:00)
10:40 KANOISTIKA - RYCHLOSTNÍ: rozjížďky 500 m - K1 ženy (MRŮZKOVÁ)
11:00 SYNCHRONIZOVANÉ PLAVÁNÍ: dvojice, volné sestavy - finále (BERNARDOVÁ-DUFKOVÁ)
11:30 CYKLISTIKA: bodovací závod dvojic muži - finále (KAŇKOVSKÝ-KADLEC)
12:00 SPORTOVNÍ GYMNASTIKA: finále na nářadích - bradla muži, kladina ženy (12:45), hrazda muži (13:30)
12:00 KANOISTIKA - RYCHLOSTNÍ: rozjížďky K2 ženy (MRŮZKOVÁ, BLAHOVÁ)
12:30 CYKLISTIKA: sprint ženy - finále
12:40 CYKLISTIKA: sprint muži - finále
13:10 ATLETIKA: výška muži - finále (BÁBA, JANKŮ)
14:40 ATLETIKA: 200 m muži - semifinále
15:05 ATLETIKA: 400 m muži - semifinále
15:10 ATLETIKA: disk muži - finále
15:30 ATLETIKA: 110 m př. muži - čtvrtfinále (SVOBODA)
15:55 ATLETIKA: 400 m ženy - finále
16:15 ATLETIKA: 100 m př. ženy - finále
16:35 ATLETIKA: 1500 m muži - finále
20. srpna 3:00 CYKLISTIKA: BMX muži a ženy - rozjížďky, BMX muži - 1. a 2. čtvrtfinále (PROKOP, HORÁKOVÁ)
4:00 PLAVÁNÍ - DÁLKOVÉ: 10 km ženy (PECHANOVÁ)
4:00 STOLNÍ TENIS: 2. kolo muži (KORBEL), 2. a 3. kolo ženy (12:00) (HADAČOVÁ)
8:30 BASKETBAL: 8:30 (dále 10:45, 14:00 a 16:15) čtvrtfinále muži
13:00 ATLETIKA: 800 m muži - rozběhy (HOLUŠA)
13:10 ATLETIKA: kladivo ženy - finále (LEDVINOVÁ)
14:40 ATLETIKA: tyč muži - kvalifikace (KUDLIČKA, JANÁČEK)
15:55 ATLETIKA: 110 m př. muži - semifinále (SVOBODA)
16:20 ATLETIKA: 200 m muži - finále
16:40 ATLETIKA: 400 m př. ženy - finále (HEJNOVÁ)
21.srpna 2:00 MODERNÍ PĚTIBOJ: muži střelba, šerm (4:00), plavání (8:30), parkur (11:00), běh (14:00) (MICHALÍK, SVOBODA)
3:00 ATLETIKA: 20 km chůze ženy (SCHINDLEROVÁ)
3:00 CYKLISTIKA: BMX muži - 3. čtvrtfinále, semifinále a finále, BMX ženy - semifinále a finále ( HORÁKOVÁ)
3:10 ATLETIKA: oštěp muži - kvalifikace (ještě 4:40) (VESELÝ)
3:15 ATLETIKA: 100 m muži desetiboj (ŠEBRLE)
3:50 ATLETIKA: výška ženy - kvalifikace (DUBNOVÁ, STRAKOVÁ)
4:00 PLAVÁNÍ - DÁLKOVÉ: 10 km muži (VÍTEK)
4:00 STOLNÍ TENIS: 3. a 4. kolo muži, 4. kolo a čtvrtfinále ženy (12:00)
4:20 ATLETIKA: dálka muži desetiboj (ŠEBRLE)
5:00 VOLEJBAL - PLÁŽOVÝ: finále ženy
5:00 FOTBAL: finále ženy
6:10 ATLETIKA: koule muži desetiboj (ŠEBRLE)
10:20 KANOISTIKA - RYCHLOSTNÍ: semifinále 500 m - K1 ženy
11:00 SOFTBAL: finále ženy
12:00 KANOISTIKA - RYCHLOSTNÍ: semifinále 500 m - K2 ženy (MRŮZKOVÁ, BLAHOVÁ)
12:20 VODNÍ PÖLO: finále ženy
13:10 ATLETIKA: výška muži desetiboj (ŠEBRLE)
13:20 ATLETIKA: oštěp ženy - finále (ŠPOTÁKOVÁ)
13:30 ATLETIKA: 800 m muži - semifinále
14:00 BASKETBAL: semifinále ženy (dále 16:15)
14:15 ATLETIKA: trojskok muži - finále
14:55 ATLETIKA: 400 m muži - finále
15:15 ATLETIKA: 200 m ženy - finále
15:35 ATLETIKA: 400 m muži desetiboj (ŠEBRLE)
16:10 ATLETIKA: 110 m př. muži - finále
22.srpna 1:30 ATLETIKA: 50 km chůze muži (BÍLEK)
2:30 MODERNÍ PĚTIBOJ: ženy střelba, šerm (4:00), plavání (8:30), parkur (11:00), běh (14:00) (GROLICHOVÁ)
3:00 ATLETIKA: 110 m př. muži desetiboj (ŠEBRLE)
4:00 STOLNÍ TENIS: semifinále ženy, o 3. místo a finále (13:30)
4:05 ATLETIKA: disk muži desetiboj (ještě 5:25) (ŠEBRLE)
5:00 VOLEJBAL - PLÁŽOVÝ: finále muži
7:00 ATLETIKA: tyč muži desetiboj (ŠEBRLE)
7:30 STOLNÍ TENIS: čtvrtfinále muži (KORBEL)
9:00 CYKLISTIKA: horská kola ženy (HUŘÍKOVÁ)
13:00 ATLETIKA: oštěp muži desetiboj (ještě 14:20) (ŠEBRLE)
13:20 ATLETIKA: dálka ženy - finále
13:55 ATLETIKA: tyč muži - finále (KUDLIČKA)
14:00 BASKETBAL: semifinále mužů (dále 16:15)
14:30 POZEMNÍ HOKEJ: finále ženy
14:40 ATLETIKA: 5000 m ženy - finále
15:15 ATLETIKA: 4x100 m ženy - finále
15:45 ATLETIKA: 1500 m muži desetiboj (ŠEBRLE)
16:10 ATLETIKA: 4x100 m muži - finále
23.srpna 6:00 FOTBAL: finále muži
4:00 STOLNÍ TENIS: semifinále muži, o 3. místo a finále muži (13:30)
9:00 CYKLISTIKA: horská kola muži (KULHAVÝ)
9:45 HÁZENÁ: finále ženy
10:20 finále 500 m - K1 ženy
11:20 KANOISTIKA - RYCHLOSTNÍ: finále 500 m - K2 ženy (MRŮZKOVÁ, BLAHOVÁ)
12:00 BASEBALL: finále muži
13:00 BOX: finále
13:00 ATLETIKA: oštěp muži - finále (VESELÝ)
13:10 ATLETIKA: výška ženy - finále (DUBNOVÁ, STRAKOVÁ)
13:30 BASKETBAL: o 3. místo ženy
13:30 ATLETIKA: 800 m muži - finále
13:30 ATLETIKA: 1500 m ženy - finále
14:00 VOLEJBAL: finále ženy
14:10 ATLETIKA: 5000 m muži - finále
14:30 POZEMNÍ HOKEJ: finále muži
15:05 ATLETIKA: 4x400 m ženy - finále
15:15 ATLETIKA: 4x400 m muži - finále
16:00 BASKETBAL: finále ženy
24. srpna 1:30 ATLETIKA: maraton muži
6:00 VOLEJBAL: finále muži
6:00 BASKETBAL: muži o 3. místo
7:30 BOX: finále
8:30 BASKETBAL: muži finále
9:40

5.8.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Vteřiny dne

Vteřiny dne. Rychlý přehled pro ty, kteří nemají čas číst

Ilustrační foto.
7

Kolečka a kosočtverce. Pumpy mění označení nafty

Nový adrenalinový rekord: 245 odvážlivců skočilo z mostu

/VIDEO/ Nový světový rekord v kategorii "hromadné skákání z mostu" dnes pokořili odvážlivci v brazilském Sao Paulu. V jeden okamžik seskočilo z mostu metodou bungee jumping 245 vyznavačů adrenalinu.

Politolog Zdeněk Zbořil předpokládá rozpad okamurovců

Co voliči volbami v Ústeckém kraji vzkázali politikům? Politolog Zdeněk Zbořil k drtivému vítězství hnutí ANO uvedl, že z výsledků voleb z Ústeckého kraje, podobně jako v celé ČR, cítí touhu občanů po zázraku.

Rath zavalil soud přívalem slov, předseda senátu je prý podjatý

V minulosti chodíval někdejší středočeský hejtman David Rath do jednací síně oholen, v pondělí se v budově Krajského soudu v Praze objevil s vousatou tváří – jinak se ale příliš mnoho nezměnilo.

Psi na politických jednáních? Macronův mazlíček se vymočil v Elysejském paláci

/VIDEO/ Pokud na politická jednání s sebou berete své mazlíčky, může dojít k trapným okamžikům. Vyprávět by o tom mohl francouzský prezident Emmanuel Macron. Jeho labrador Nemo se vymočil u krbu právě během politického jednání. Prezident se snažil působit profesionálně a záležitost přejít s úsměvem.  

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT