Přihlášení členové Deník Klubu čtou vše bez omezení.
Chci předplatné
VYBRAT REGION
Zavřít mapu
Zpět

Najdi v programu

16. 8. 2016

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
13:30 Badminton Ženy - čtyřhra - semifinále ženy ne
14:00 Dálkové plavání Muži - 10 km muži ano
14:00 Rychlostní kanoistika Muži - C1 1000m - finále B muži ne
14:08 Rychlostní kanoistika Muži - C1 1000m - finále A muži ano
14:10 Badminton Muži - čtyřhra - semifinále muži ne
14:16 Rychlostní kanoistika Ženy - K2 500m - finále B ženy ne
14:23 Rychlostní kanoistika Ženy - K2 500m - finále A ženy ano
14:30 Atletika Ženy - 5000 m semifinále - rozběh 1 ženy ne
14:40 Rychlostní kanoistika Ženy - K1 200m - finále B ženy ne
14:45 Atletika Ženy - tyčka kvalifikace - skupina A ženy ne
14:45 Atletika Ženy - tyčka kvalifikace - skupina B ženy ne
14:47 Rychlostní kanoistika Ženy - K1 200m - finále A ženy ano
14:50 Atletika Muži - trojskok finále muži ano
14:55 Badminton Ženy - čtyřhra - semifinále ženy ne
14:55 Atletika Ženy - 5000 m semifinále - rozběh 2 ženy ne
15:00 Skoky do vody Muži - 3 m prkno semifinále muži ne
15:00 Jezdectví Jednotlivci parkur kvalifikace 2 smíšené ne
15:00 Zápas Muži - řecko-římský styl do 66 kg - kvalifikace muži ne
15:00 Zápas Muži - řecko-římský styl do 66 kg - kvalifikace muži ne
15:00 Zápas Muži - řecko-římský styl do 98 kg - kvalifikace muži ne
15:00 Dráhová cyklistika Ženy - sprint čtvrtfinále - rozjížďka 1 ženy ne
15:00 Dráhová cyklistika Ženy - sprint čtvrtfinále - rozjížďka 2 ženy ne
15:00 Dráhová cyklistika Ženy - sprint čtvrtfinále - rozjížďka 3 ženy ne
15:00 Dráhová cyklistika Ženy - sprint čtvrtfinále - rozjížďka 4 ženy ne
15:00 Házená Brazílie - Nizozemsko ženy ne
15:00 Jezdectví Týmy parkur 1. kolo smíšené ne
15:00 Volejbal Jižní Korea - Nizozemsko ženy ne
15:04 Rychlostní kanoistika Muži - K1 1000m - finále B muži ne
15:08 Zápas Muži - řecko-římský styl do 98 kg - kvalifikace muži ne
15:08 Zápas Muži - řecko-římský styl do 98 kg - kvalifikace muži ne
15:08 Zápas Muži - řecko-římský styl do 66 kg - osmifinále muži ne
15:12 Rychlostní kanoistika Muži - K1 1000m - finále A muži ano
15:16 Zápas Muži - řecko-římský styl do 66 kg - osmifinále muži ne
15:16 Zápas Muži - řecko-římský styl do 66 kg - osmifinále muži ne
15:16 Zápas Muži - řecko-římský styl do 66 kg - osmifinále muži ne
15:18 Dráhová cyklistika Muži - keirin 1. kolo - rozjížďka 1 muži ne
15:23 Dráhová cyklistika Muži - keirin 1. kolo - rozjížďka 2 muži ne
15:24 Zápas Muži - řecko-římský styl do 66 kg - osmifinále muži ne
15:24 Zápas Muži - řecko-římský styl do 66 kg - osmifinále muži ne
15:24 Zápas Muži - řecko-římský styl do 66 kg - osmifinále muži ne
15:28 Dráhová cyklistika Muži - keirin 1. kolo - rozjížďka 3 muži ne
15:30 Atletika Muži - 1500 m čtvrtfinále - rozběh 1 muži ne
15:32 Zápas Muži - řecko-římský styl do 66 kg - osmifinále muži ne
15:32 Zápas Muži - řecko-římský styl do 98 kg - osmifinále muži ne
15:32 Zápas Muži - řecko-římský styl do 98 kg - osmifinále muži ne
15:33 Dráhová cyklistika Muži - keirin 1. kolo - rozjížďka 4 muži ne
15:39 Atletika Muži - 1500 m čtvrtfinále - rozběh 2 muži ne
15:40 Badminton Muži - čtyřhra - semifinále muži ne
15:40 Zápas Muži - řecko-římský styl do 98 kg - osmifinále muži ne
15:40 Zápas Muži - řecko-římský styl do 98 kg - osmifinále muži ne
15:40 Zápas Muži - řecko-římský styl do 98 kg - osmifinále muži ne
15:48 Atletika Muži - 1500 m čtvrtfinále - rozběh 3 muži ne
15:48 Zápas Muži - řecko-římský styl do 98 kg - osmifinále muži ne
15:48 Zápas Muži - řecko-římský styl do 98 kg - osmifinále muži ne
15:48 Zápas Muži - řecko-římský styl do 98 kg - osmifinále muži ne
15:56 Zápas Muži - řecko-římský styl do 66 kg - čtvrtfinále muži ne
15:56 Zápas Muži - řecko-římský styl do 66 kg - čtvrtfinále muži ne
16:00 Stolní tenis Ženy - družstva - o bronz ženy ano
16:00 Vodní pólo Muži - čtvrtfinále muži ne
16:00 Box Ženy - muší váha (48-51kg) čtvrtfinále 1 ženy ne
16:00 Basketbal Austrálie - Srbsko ženy ne
16:04 Zápas Muži - řecko-římský styl do 66 kg - čtvrtfinále muži ne
16:04 Zápas Muži - řecko-římský styl do 66 kg - čtvrtfinále muži ne
16:05 Atletika Ženy - 100 m překážek čtvrtfinále - rozběh 1 ženy ne
16:12 Zápas Muži - řecko-římský styl do 98 kg - čtvrtfinále muži ne
16:12 Zápas Muži - řecko-římský styl do 98 kg - čtvrtfinále muži ne
16:12 Atletika Ženy - 100 m překážek čtvrtfinále - rozběh 2 ženy ne
16:16 Box Ženy - muší váha (48-51kg) čtvrtfinále 2 ženy ne
16:19 Atletika Ženy - 100 m překážek čtvrtfinále - rozběh 3 ženy ne
16:20 Zápas Muži - řecko-římský styl do 98 kg - čtvrtfinále muži ne
16:20 Zápas Muži - řecko-římský styl do 98 kg - čtvrtfinále muži ne
16:20 Atletika Ženy - hod diskem finále ženy ano
16:25 Dráhová cyklistika Muži - keirin 1. kolo opravy - rozjížďka 1 muži ne
16:26 Atletika Ženy - 100 m překážek čtvrtfinále - rozběh 4 ženy ne
16:28 Zápas Muži - řecko-římský styl do 66 kg - semifinále muži ne
16:28 Zápas Muži - řecko-římský styl do 66 kg - semifinále muži ne
16:30 Dráhová cyklistika Muži - keirin 1. kolo opravy - rozjížďka 2 muži ne
16:33 Atletika Ženy - 100 m překážek čtvrtfinále - rozběh 5 ženy ne
16:34 Box muži bantamová váha (56kg) čtvrtfinále 1 muži ne
16:35 Dráhová cyklistika Muži - keirin 1. kolo opravy - rozjížďka 3 muži ne
16:36 Zápas Muži - řecko-římský styl do 98 kg - semifinále muži ne
16:36 Zápas Muži - řecko-římský styl do 98 kg - semifinále muži ne
16:40 Dráhová cyklistika Muži - keirin 1. kolo opravy - rozjížďka 4 muži ne
16:40 Atletika Ženy - 100 m překážek čtvrtfinále - rozběh 6 ženy ne
16:46 Dráhová cyklistika Ženy - sprint o 5. - 8. místo ženy ne
16:50 Atletika Muži 200 m - čtvrtfinále - rozběh 1 muži ne
16:53 Box muži bantamová váha (56kg) čtvrtfinále 2 muži ne
16:57 Atletika Muži 200 m - čtvrtfinále - rozběh 2 muži ne
17:00 Pozemní hokej Argentina - Německo muži ne
17:04 Atletika Muži 200 m - čtvrtfinále - rozběh 3 muži ne
17:09 Box Muži - lehká velterová váha (64kg) čtvrtfinále 1 muži ne
17:11 Atletika Muži 200 m - čtvrtfinále - rozběh 4 muži ne
17:18 Atletika Muži 200 m - čtvrtfinále - rozběh 5 muži ne
17:20 Vodní pólo Muži - čtvrtfinále muži ne
17:25 Atletika Muži 200 m - čtvrtfinále - rozběh 6 muži ne
17:27 Box Muži - lehká velterová váha (64kg) čtvrtfinále 2 muži ne
17:32 Atletika Muži 200 m - čtvrtfinále - rozběh 7 muži ne
17:39 Atletika Muži 200 m - čtvrtfinále - rozběh 8 muži ne
17:45 Box Muži - polotěžká váha (81kg) semifinále 1 muži ano
17:46 Atletika Muži 200 m - čtvrtfinále - rozběh 9 muži ne
18:00 Fotbal Brazílie - Švédsko ženy ne
18:02 Box Muži - supertěžká váha (+91kg) čtvrtfinále 1 muži ne
18:05 Jachting Ženy - jenotlivkyně - třída Laser Radial - medailový závod ženy ano
18:05 Jachting Muži - dvojice - třída 470 - závod 08 muži ne
18:15 Jachting Ženy - dvojice - třída 470 - závod 08 ženy ne
18:18 Box Muži - supertěžká váha (+91kg) čtvrtfinále 2 muži ne
18:30 Házená Španělsko - Francie ženy ne
18:50 Jachting Muži - jednotlivci - třída Laser - medailový závod muži ano
19:00 Sportovní gymnastika Muži - bradla finále muži ano
19:00 Synchronizované plavání Dvojice - volný program - finále ženy ano
19:00 Volejbal Japonsko - USA ženy ne
19:05 Jachting Muži - třída 49er - závod 11 muži ne
19:05 Jachting Ženy - třída 49er FX - závod 11 ženy ne
19:30 Basketbal Španělsko - Turecko ženy ne
19:30 Jachting Muži - dvojice - třída 470 - závod 09 muži ne
19:35 Jachting Muži - jednotlivci - třída Finn - medailový závod muži ano
19:40 Jachting Ženy - dvojice - třída 470 - závod 09 ženy ne
19:47 Sportovní gymnastika Ženy - prostná finále ženy ano
20:05 Jachting Muži - třída 49er - závod 12 muži ne
20:05 Jachting Ženy - třída 49er FX - závod 12 ženy ne
20:10 Vodní pólo Muži - čtvrtfinále muži ne
20:20 Jachting Smíšená třída Nacra 17 - medailový závod smíšené ano
20:30 Vzpírání Muži nad 105kg skupina B muži ne
20:41 Sportovní gymnastika Muži - hrazda finále muži ano
21:00 Zápas Muži - řecko-římský styl do 66 kg - opravy 2. kolo muži ne
21:00 Fotbal Kanada - Německo ženy ne
21:00 Plážový volejbal Ženy - semifinále ženy ne
21:00 Dráhová cyklistika Ženy - sprint semifinále - rozjížďka 1 ženy ne
21:00 Dráhová cyklistika Ženy - sprint semifinále - rozjížďka 2 ženy ne
21:08 Zápas Muži - řecko-římský styl do 66 kg - opravy 2. kolo muži ne
21:16 Zápas Muži - řecko-římský styl do 98 kg - opravy 2. kolo muži ne
21:24 Zápas Muži - řecko-římský styl do 98 kg - opravy 2. kolo muži ne
21:30 Vodní pólo Muži - čtvrtfinále muži ne
21:46 Dráhová cyklistika Muži - keirin 2. kolo - rozjížďka 1 muži ne
21:52 Dráhová cyklistika Muži - keirin 2. kolo - rozjížďka 2 muži ne
22:00 Box Ženy - muší váha (48-51kg) čtvrtfinále 3 ženy ne
22:00 Pozemní hokej Belgie - Nizozemsko muži ne
22:00 Plážový volejbal Muži - semifinále muži ne
22:00 Zápas Muži - řecko-římský styl do 66 kg - o bronz muži ano
22:00 Házená Švédsko - Norsko ženy ne
22:15 Zápas Muži - řecko-římský styl do 66 kg - o bronz muži ano
22:17 Box Ženy - muší váha (48-51kg) čtvrtfinále 4 ženy ne
22:30 Badminton Ženy - dvouhra - čtvrtfinále ženy ne
22:30 Zápas Muži - řecko-římský styl do 66 kg - o zlato muži ano
22:33 Box muži bantamová váha (56kg) čtvrtfinále 3 muži ne
22:44 Dráhová cyklistika Ženy - sprint finále o zlato ženy ano
22:44 Dráhová cyklistika Ženy - sprint finále o bronz ženy ano
22:50 Box muži bantamová váha (56kg) čtvrtfinále 4 muži ne
23:00 Box Muži - lehká velterová váha (64kg) čtvrtfinále 3 muži ne
23:00 Skoky do vody Muži - 3 m prkno finále muži ano
23:00 Zápas Muži - řecko-římský styl do 98 kg - o bronz muži ano
23:10 Badminton Ženy - dvouhra - čtvrtfinále ženy ne
23:10 Volejbal Rusko - Srbsko ženy ne
23:14 Dráhová cyklistika Muži - keirin finále o 7. - 12. místo muži ne
23:15 Zápas Muži - řecko-římský styl do 98 kg - o bronz muži ano
23:17 Box Muži - lehká velterová váha (64kg) čtvrtfinále 4 muži ne
23:20 Dráhová cyklistika Men's Keirin finále o 1. - 6. místo muži ano
23:30 Zápas Muži - řecko-římský styl do 98 kg - o zlato muži ano
23:34 Box Muži - polotěžká váha (81kg) semifinále 2 muži ano
23:45 Basketbal USA - Japonsko ženy ne
23:51 Box Muži - supertěžká váha (+91kg) čtvrtfinále 3 muži ne
23:55 Badminton Ženy - dvouhra - čtvrtfinále ženy ne
00:00 Vzpírání Muži nad 105kg skupina A muži ano
00:07 Box Muži - supertěžká váha (+91kg) čtvrtfinále 4 muži ne
00:24 Box Muži - lehká váha (60kg) finále muži ano
00:30 Stolní tenis Ženy - družstva - o zlato ženy ano
00:40 Badminton Ženy - dvouhra - čtvrtfinále ženy ne
01:25 Badminton Smíšená čtyřhra - o bronz smíšené ano
01:30 Atletika Muži - skok vysoký finále muži ano
01:30 Házená Rusko - Angola ženy ne
01:35 Atletika Ženy - hod oštěpem kvalifikace - skupina A ženy ne
01:40 Atletika Muži - 110m překážek semifinále 1 muži ne
01:48 Atletika Muži - 110m překážek semifinále 2 muži ne
01:56 Atletika Muži - 110m překážek semifinále 3 muži ne
02:05 Atletika Ženy - dálka kvalifikace - skupina A ženy ne
02:05 Atletika Ženy - dálka kvalifikace - skupina B ženy ne
02:10 Atletika Ženy - 400 m překážek semifinále 1 ženy ne
02:17 Atletika Ženy - 400 m překážek semifinále 2 ženy ne
02:24 Atletika Ženy - 400 m překážek semifinále 3 ženy ne
02:35 Atletika Muži - 400 m překážek semifinále 1 muži ne
02:42 Atletika Muži - 400 m překážek semifinále 2 muži ne
02:49 Atletika Muži - 400 m překážek semifinále 3 muži ne
02:50 Atletika Ženy - hod oštěpem kvalifikace - skupina B ženy ne
03:00 Atletika Ženy - 200 m Semifinále 1 ženy ne
03:08 Atletika Ženy - 200 m Semifinále 2 ženy ne
03:15 Basketbal Francie - Kanada ženy ne
03:15 Volejbal Brazílie - Čína ženy ne
03:16 Atletika Ženy - 200 m Semifinále 3 ženy ne
03:30 Atletika Ženy - 1500 m finále ženy ano
03:45 Atletika Muži - 110m překážek finále muži ano
04:00 Plážový volejbal Muži - semifinále muži ne
04:59 Plážový volejbal Ženy - semifinále ženy ne

Všechny časy v programu jsou v SEČ.