Přihlášení členové Deník Klubu čtou vše bez omezení.
Chci předplatné
VYBRAT REGION
Zavřít mapu
Zpět

Najdi v programu

6. 8. 2016

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
13:30 Veslování Muži - skif rozjížďka 1 muži ne
13:30 Sportovní střelba Ženy - 10m vzduchová puška - kvalifikace ženy ne
13:40 Veslování Muži - skif rozjížďka 2 muži ne
13:50 Veslování Muži - skif rozjížďka 3 muži ne
14:00 Stolní tenis Ženy - dvouhra - předkolo ženy ne
14:00 Stolní tenis Ženy - dvouhra - předkolo ženy ne
14:00 Stolní tenis Ženy - dvouhra - předkolo ženy ne
14:00 Stolní tenis Ženy - dvouhra - předkolo ženy ne
14:00 Lukostřelba Muži - družstva osmifinále muži ne
14:00 Šerm Ženy - kord 1. kolo ženy ne
14:00 Šerm Ženy - kord 1. kolo ženy ne
14:00 Šerm Ženy - kord 1. kolo ženy ne
14:00 Veslování Muži - skif rozjížďka 4 muži ne
14:00 Vodní pólo Muži - základní skupina A muži ne
14:10 Veslování Muži - skif rozjížďka 5 muži ne
14:20 Veslování Muži - skif rozjížďka 6 muži ne
14:25 Lukostřelba Muži - družstva osmifinále muži ne
14:30 Házená Norsko - Brazílie ženy ne
14:30 Silniční cyklistika Muži - silniční závod muži ano
14:30 Volejbal Japonsko - Jižní Korea ženy ne
14:30 Veslování Ženy - skif rozjížďka 1 ženy ne
14:30 Šerm Ženy - kord 1. kolo ženy ne
14:40 Veslování Ženy - skif rozjížďka 2 ženy ne
14:45 Stolní tenis Ženy - dvouhra - předkolo ženy ne
14:45 Stolní tenis Ženy - dvouhra - předkolo ženy ne
14:45 Stolní tenis Muži - dvouhra - předkolo muži ne
14:45 Stolní tenis Muži - dvouhra - předkolo muži ne
14:50 Lukostřelba Muži - družstva osmifinále muži ne
14:50 Veslování Ženy - skif rozjížďka 3 ženy ne
15:00 Plážový volejbal Muži - základní skupina A muži ne
15:00 Veslování Ženy - skif rozjížďka 4 ženy ne
15:00 Judo Muži do 60 kg 1. kolo muži ne
15:00 Judo Muži do 60 kg 1. kolo muži ne
15:00 Jezdectví Týmy všestrannost drezúra den 1 smíšené ne
15:00 Pozemní hokej Argentina - Nizozemsko muži ne
15:00 Jezdectví Jednotlivci všestrannost drezúra den 1 smíšené ne
15:07 Judo Muži do 60 kg 1. kolo muži ne
15:10 Veslování Ženy - skif rozjížďka 5 ženy ne
15:14 Judo Ženy do 48 kg 1. kolo ženy ne
15:14 Judo Ženy do 48 kg 1. kolo ženy ne
15:15 Lukostřelba Muži - družstva osmifinále muži ne
15:15 Šerm Ženy - kord 2. kolo ženy ne
15:15 Šerm Ženy - kord 2. kolo ženy ne
15:15 Šerm Ženy - kord 2. kolo ženy ne
15:15 Šerm Ženy - kord 2. kolo ženy ne
15:20 Vodní pólo Muži - základní skupina B muži ne
15:20 Veslování Ženy - skif rozjížďka 6 ženy ne
15:21 Judo Ženy do 48 kg 1. kolo ženy ne
15:21 Judo Ženy do 48 kg 1. kolo ženy ne
15:28 Judo Ženy do 48 kg 1. kolo ženy ne
15:28 Judo Muži do 60 kg 2. kolo muži ne
15:30 Stolní tenis Muži - dvouhra - předkolo muži ne
15:30 Stolní tenis Muži - dvouhra - předkolo muži ne
15:30 Stolní tenis Muži - dvouhra - předkolo muži ne
15:30 Stolní tenis Muži - dvouhra - předkolo muži ne
15:30 Sportovní gymnastika muži ne
15:30 Sportovní střelba Ženy - 10m vzduchová puška - finále ženy ano
15:35 Judo Ženy do 48 kg 1. kolo ženy ne
15:42 Judo Muži do 60 kg 2. kolo muži ne
15:42 Judo Muži do 60 kg 2. kolo muži ne
15:45 Veslování Muži - dvojka bez kormidelníka rozjížďka 1 muži ne
15:45 Tenis Muži - dvouhra - 1. kolo muži ne
15:45 Šerm Ženy - kord 2. kolo ženy ne
15:45 Šerm Ženy - kord 2. kolo ženy ne
15:45 Šerm Ženy - kord 2. kolo ženy ne
15:49 Judo Muži do 60 kg 2. kolo muži ne
15:49 Judo Muži do 60 kg 2. kolo muži ne
15:55 Veslování Muži - dvojka bez kormidelníka rozjížďka 2 muži ne
15:56 Judo Muži do 60 kg 2. kolo muži ne
15:56 Judo Muži do 60 kg 2. kolo muži ne
16:00 Ragby Francie - Španělsko ženy ne
16:00 Plážový volejbal Muži - základní skupina A muži ne
16:00 Box Muži - lehká muší váha (46-49kg) Vyřazovací muži ne
16:00 Tenis Ženy - dvouhra - 1. kolo ženy ne
16:00 Tenis Ženy - dvouhra - 1. kolo ženy ne
16:00 Tenis Ženy - dvouhra - 1. kolo ženy ne
16:00 Tenis Ženy - dvouhra - 1. kolo ženy ne
16:00 Tenis Ženy - dvouhra - 1. kolo ženy ne
16:00 Tenis Muži - dvouhra - 1. kolo muži ne
16:00 Pozemní hokej Indie - Irsko muži ne
16:00 Tenis Muži - čtyřhra - 1. kolo muži ne
16:00 Tenis Muži - čtyřhra - 1. kolo muži ne
16:00 Tenis Muži - čtyřhra - 1. kolo muži ne
16:03 Judo Muži do 60 kg 2. kolo muži ne
16:03 Judo Muži do 60 kg 2. kolo muži ne
16:05 Veslování Muži - dvojka bez kormidelníka rozjížďka 3 muži ne
16:10 Judo Muži do 60 kg 2. kolo muži ne
16:10 Judo Muži do 60 kg 2. kolo muži ne
16:15 Šerm Ženy - kord 2. kolo ženy ne
16:15 Šerm Ženy - kord 2. kolo ženy ne
16:15 Šerm Ženy - kord 2. kolo ženy ne
16:15 Šerm Ženy - kord 2. kolo ženy ne
16:15 Veslování Ženy - dvojskif rozjížďka 1 ženy ne
16:15 Stolní tenis Ženy - dvouhra - 1. kolo ženy ne
16:15 Stolní tenis Ženy - dvouhra - 1. kolo ženy ne
16:15 Stolní tenis Ženy - dvouhra - 1. kolo ženy ne
16:15 Stolní tenis Ženy - dvouhra - 1. kolo ženy ne
16:17 Judo Muži do 60 kg 2. kolo muži ne
16:17 Judo Muži do 60 kg 2. kolo muži ne
16:18 Box Muži - lehká muší váha (46-49kg) Vyřazovací muži ne
16:24 Judo Ženy do 48 kg osmifinále ženy ne
16:24 Judo Muži do 60 kg 2. kolo muži ne
16:25 Veslování Ženy - dvojskif rozjížďka 2 ženy ne
16:30 Ragby Nový Zéland - Keňa ženy ne
16:30 Házená Nizozemsko - Francie ženy ne
16:31 Judo Ženy do 48 kg osmifinále ženy ne
16:31 Judo Muži do 60 kg 2. kolo muži ne
16:35 Box Muži - lehká muší váha (46-49kg) Vyřazovací muži ne
16:35 Volejbal Čína - Nizozemsko ženy ne
16:38 Judo Ženy do 48 kg osmifinále ženy ne
16:38 Judo Ženy do 48 kg osmifinále ženy ne
16:40 Vodní pólo Muži - základní skupina B muži ne
16:40 Veslování Ženy - dvojskif rozjížďka 3 ženy ne
16:45 Judo Ženy do 48 kg osmifinále ženy ne
16:45 Judo Ženy do 48 kg osmifinále ženy ne
16:45 Šerm Ženy - kord 2. kolo ženy ne
16:45 Šerm Ženy - kord 2. kolo ženy ne
16:45 Šerm Ženy - kord 2. kolo ženy ne
16:45 Šerm Ženy - kord 2. kolo ženy ne
16:50 Veslování Muži - dvojskif rozjížďka 1 muži ne
16:51 Box Muži - lehká váha (60kg) Vyřazovací muži ne
16:52 Judo Muži do 60 kg osmifinále muži ne
16:52 Judo Ženy do 48 kg osmifinále ženy ne
16:59 Judo Muži do 60 kg osmifinále muži ne
16:59 Judo Ženy do 48 kg osmifinále ženy ne
17:00 Plážový volejbal Ženy - základní skupina F ženy ne
17:00 Basketbal Turecko - Francie ženy ne
17:00 Ragby Velká Británie - Brazílie ženy ne
17:00 Veslování Muži - dvojskif rozjížďka 2 muži ne
17:00 Stolní tenis Ženy - dvouhra - 1. kolo ženy ne
17:00 Stolní tenis Ženy - dvouhra - 1. kolo ženy ne
17:00 Stolní tenis Ženy - dvouhra - 1. kolo ženy ne
17:06 Judo Muži do 60 kg osmifinále muži ne
17:06 Judo Muži do 60 kg osmifinále muži ne
17:08 Box Muži - lehká váha (60kg) Vyřazovací muži ne
17:10 Veslování Muži - dvojskif rozjížďka 3 muži ne
17:13 Judo Muži do 60 kg osmifinále muži ne
17:13 Judo Muži do 60 kg osmifinále muži ne
17:20 Judo Ženy do 48 kg čtvrtfinále ženy ne
17:20 Veslování čtyřka bez kormidelníka lehkých vah rozjížďka 1 muži ne
17:20 Judo Muži do 60 kg osmifinále muži ne
17:25 Box Muži - lehká váha (60kg) Vyřazovací muži ne
17:27 Judo Ženy do 48 kg čtvrtfinále ženy ne
17:27 Judo Muži do 60 kg osmifinále muži ne
17:30 Šerm Ženy - kord osmifinále ženy ne
17:30 Šerm Ženy - kord osmifinále ženy ne
17:30 Šerm Ženy - kord osmifinále ženy ne
17:30 Šerm Ženy - kord osmifinále ženy ne
17:30 Pozemní hokej Belgie - Velká Británie muži ne
17:30 Veslování čtyřka bez kormidelníka lehkých vah rozjížďka 2 muži ne
17:30 Tenis Ženy - dvouhra - 1. kolo ženy ne
17:30 Tenis Ženy - dvouhra - 1. kolo ženy ne
17:30 Tenis Ženy - dvouhra - 1. kolo ženy ne
17:30 Tenis Muži - dvouhra - 1. kolo muži ne
17:30 Tenis Muži - dvouhra - 1. kolo muži ne
17:30 Ragby Kanada - Japonsko ženy ne
17:30 Tenis Muži - čtyřhra - 1. kolo muži ne
17:30 Tenis Muži - čtyřhra - 1. kolo muži ne
17:34 Judo Ženy do 48 kg čtvrtfinále ženy ne
17:34 Judo Muži do 60 kg čtvrtfinále muži ne
17:38 Box Muži - polotěžká váha (81kg) Vyřazovací muži ne
17:40 Veslování čtyřka bez kormidelníka lehkých vah rozjížďka 3 muži ne
17:41 Judo Ženy do 48 kg čtvrtfinále ženy ne
17:41 Judo Muži do 60 kg čtvrtfinále muži ne
17:43 Box Muži - polotěžká váha (81kg) Vyřazovací muži ne
17:48 Judo Muži do 60 kg čtvrtfinále muži ne
17:50 Veslování Muži - párová čtyřka rozjížďka 1 muži ne
17:55 Judo Muži do 60 kg čtvrtfinále muži ne
17:59 Box muži ne
18:00 Šerm Ženy - kord osmifinále ženy ne
18:00 Šerm Ženy - kord osmifinále ženy ne
18:00 Šerm Ženy - kord osmifinále ženy ne
18:00 Šerm Ženy - kord osmifinále ženy ne
18:00 Sportovní střelba Muži - 10m vzduchová pistole - kvalifikace muži ne
18:00 Vodní pólo Muži - základní skupina A muži ne
18:00 Ragby USA - Fidži ženy ne
18:00 Plážový volejbal Ženy - základní skupina B ženy ne
18:00 Veslování Muži - párová čtyřka rozjížďka 2 muži ne
18:02 Plavání Muži 400m polohový závod - 1. rozplavba muži ne
18:08 Plavání Muži 400m polohový závod - 2. rozplavba muži ne
18:10 Veslování Ženy - párová čtyřka rozjížďka 1 ženy ne
18:14 Plavání Muži 400m polohový závod - 3. rozplavba muži ne
18:20 Veslování Ženy - párová čtyřka rozjížďka 2 ženy ne
18:20 Plavání Muži 400m polohový závod - 4. rozplavba muži ne
18:28 Plavání Ženy 100m motýlek - 1. rozplavba ženy ne
18:30 Pozemní hokej Austrálie - Nový Zéland muži ne
18:30 Ragby Austrálie - Kolumbie ženy ne
18:31 Plavání Ženy 100m motýlek - 2. rozplavba ženy ne
18:34 Plavání Ženy 100m motýlek - 3. rozplavba ženy ne
18:37 Plavání Ženy 100m motýlek - 4. rozplavba ženy ne
18:40 Plavání Ženy 100m motýlek - 5. rozplavba ženy ne
18:43 Plavání Ženy 100m motýlek - 6. rozplavba ženy ne
18:45 Šerm Ženy - kord čtvrtfinále 1 ženy ne
18:45 Šerm Ženy - kord čtvrtfinále 2 ženy ne
18:45 Šerm Ženy - kord čtvrtfinále 3 ženy ne
18:45 Šerm Ženy - kord čtvrtfinále 4 ženy ne
18:45 Tenis Muži - dvouhra - 1. kolo muži ne
18:48 Plavání Muži 400m volný způsob - 1. rozplavba muži ne
18:54 Plavání Muži 400m volný způsob - 2. rozplavba muži ne
19:00 Lukostřelba Muži - družstva čtvrtfinále muži ne
19:00 Tenis Ženy - dvouhra - 1. kolo ženy ne
19:00 Tenis Ženy - dvouhra - 1. kolo ženy ne
19:00 Tenis Ženy - dvouhra - 1. kolo ženy ne
19:00 Tenis Ženy - dvouhra - 1. kolo ženy ne
19:00 Tenis Muži - dvouhra - 1. kolo muži ne
19:00 Tenis Muži - dvouhra - 1. kolo muži ne
19:00 Tenis Muži - dvouhra - 1. kolo muži ne
19:00 Tenis Muži - dvouhra - 1. kolo muži ne
19:00 Plavání Muži 400m volný způsob - 3. rozplavba muži ne
19:06 Plavání Muži 400m volný způsob - 4. rozplavba muži ne
19:12 Plavání muži ne
19:15 Basketbal Čína - Kanada ženy ne
19:15 Basketbal Austrálie - Francie muži ne
19:18 Plavání muži ne
19:24 Plavání muži ne
19:25 Lukostřelba Muži - družstva čtvrtfinále muži ne
19:30 Sportovní gymnastika muži ne
19:30 Stolní tenis Ženy - dvouhra - 1. kolo ženy ne
19:30 Stolní tenis Ženy - dvouhra - 1. kolo ženy ne
19:30 Stolní tenis Ženy - dvouhra - 1. kolo ženy ne
19:30 Stolní tenis Ženy - dvouhra - 1. kolo ženy ne
19:32 Plavání Ženy 400m polohový závod - 1. rozplavba ženy ne
19:38 Plavání Ženy 400m polohový závod - 2. rozplavba ženy ne
19:40 Házená Rusko - Jižní Korea ženy ne
19:44 Plavání Ženy 400m polohový závod - 3. rozplavba ženy ne
19:50 Lukostřelba Muži - družstva čtvrtfinále muži ne
19:50 Plavání Ženy 400m polohový závod - 4. rozplavba ženy ne
19:56 Plavání Ženy 400m polohový závod - 5. rozplavba ženy ne
20:00 Fotbal Kanada - Zimbabwe ženy ne
20:00 Volejbal Brazílie - Kamerun ženy ne
20:04 Plavání Muži 100m prsa - 1. rozplavba muži ne
20:07 Plavání Muži 100m prsa - 2. rozplavba muži ne
20:10 Plavání Muži 100m prsa - 3. rozplavba muži ne
20:13 Plavání Muži 100m prsa - 4. rozplavba muži ne
20:15 Lukostřelba Muži - družstva čtvrtfinále muži ne
20:15 Tenis Ženy - dvouhra - 1. kolo ženy ne
20:15 Stolní tenis Ženy - dvouhra - 1. kolo ženy ne
20:15 Stolní tenis Ženy - dvouhra - 1. kolo ženy ne
20:15 Stolní tenis Ženy - dvouhra - 1. kolo ženy ne
20:15 Stolní tenis Ženy - dvouhra - 1. kolo ženy ne
20:16 Plavání Muži 100m prsa - 5. rozplavba muži ne
20:19 Plavání Muži 100m prsa - 6. rozplavba muži ne
20:24 Plavání Štafeta žen 4 x 100m volný způsob - 1. rozplavba ženy ne
20:30 Judo Ženy do 48 kg opravy ženy ne
20:30 Sportovní střelba Muži - 10m vzduchová pistole - finále muži ano
20:30 Tenis Ženy - dvouhra - 1. kolo ženy ne
20:30 Tenis Ženy - dvouhra - 1. kolo ženy ne
20:30 Tenis Muži - dvouhra - 1. kolo muži ne
20:30 Tenis Muži - dvouhra - 1. kolo muži ne
20:30 Tenis Muži - dvouhra - 1. kolo muži ne
20:30 Tenis Muži - dvouhra - 1. kolo muži ne
20:30 Plážový volejbal Ženy - základní skupina B ženy ne
20:30 Tenis Ženy - čtyřhra - 1. kolo ženy ne
20:30 Tenis Ženy - čtyřhra - 1. kolo ženy ne
20:30 Tenis Ženy - čtyřhra - 1. kolo ženy ne
20:32 Plavání Štafeta žen 4 x 100m volný způsob - 2. rozplavba ženy ne
20:37 Judo Ženy do 48 kg opravy ženy ne
20:43 Lukostřelba Muži - družstva semifinále muži ne
20:44 Judo Muži do 60 kg opravy muži ne
20:51 Judo Muži do 60 kg opravy muži ne
20:58 Judo Ženy do 48 kg semifinále A ženy ne
21:00 Šerm Ženy - kord semifinále 1 ženy ne
21:00 Ragby Francie - Keňa ženy ne
21:00 Stolní tenis Muži - dvouhra - 1. kolo muži ne
21:00 Stolní tenis Muži - dvouhra - 1. kolo muži ne
21:00 Stolní tenis Muži - dvouhra - 1. kolo muži ne
21:00 Stolní tenis Muži - dvouhra - 1. kolo muži ne
21:05 Judo Ženy do 48 kg semifinále B ženy ne
21:11 Lukostřelba Muži - družstva semifinále muži ne
21:12 Judo Muži do 60 kg semifinále A muži ne
21:19 Judo Muži do 60 kg semifinále B muži ne
21:26 Judo Ženy do 48 kg o bronz A ženy ano
21:30 Šerm Ženy - kord semifinále 2 ženy ne
21:30 Ragby Nový Zéland - Španělsko ženy ne
21:30 Plážový volejbal Muži - základní skupina F muži ne
21:33 Judo Ženy do 48 kg o bronz B ženy ano
21:39 Lukostřelba Muži - družstva o bronz muži ano
21:40 Házená Černá Hora - Španělsko ženy ne
21:40 Judo Ženy do 48 kg o zlato ženy ano
21:45 Tenis Muži - dvouhra - 1. kolo muži ne
21:45 Stolní tenis Muži - dvouhra - 1. kolo muži ne
21:45 Stolní tenis Muži - dvouhra - 1. kolo muži ne
21:45 Stolní tenis Muži - dvouhra - 1. kolo muži ne
21:45 Stolní tenis Muži - dvouhra - 1. kolo muži ne
21:47 Judo Muži do 60 kg o bronz A muži ano
21:54 Judo Muži do 60 kg o bronz B muži ano
22:00 Tenis Ženy - dvouhra - 1. kolo ženy ne
22:00 Tenis Muži - dvouhra - 1. kolo muži ne
22:00 Pozemní hokej Argentina - USA ženy ne
22:00 Fotbal USA - Francie ženy ne
22:00 Ragby Velká Británie - Japonsko ženy ne
22:00 Tenis Ženy - čtyřhra - 1. kolo ženy ne
22:00 Tenis Ženy - čtyřhra - 1. kolo ženy ne
22:00 Tenis Ženy - čtyřhra - 1. kolo ženy ne
22:00 Tenis Ženy - čtyřhra - 1. kolo ženy ne
22:00 Tenis Muži - čtyřhra - 1. kolo muži ne
22:01 Judo Muži do 60 kg o zlato muži ano
22:05 Volejbal USA - Portoriko ženy ne
22:07 Lukostřelba Muži - družstva finále muži ano
22:15 Šerm Ženy - kord o bronz ženy ano
22:17 Box Muži - lehká muší váha (46-49kg) Vyřazovací muži ne
22:30 Basketbal Brazílie - Austrálie ženy ne
22:30 Ragby Kanada - Brazílie ženy ne
22:30 Plážový volejbal Muži - základní skupina B muži ne
22:34 Box Muži - lehká muší váha (46-49kg) Vyřazovací muži ne
22:45 Šerm Ženy - kord o zlato ženy ano
22:50 Box Muži - lehká váha (60kg) Vyřazovací muži ne
23:00 Fotbal Německo - Austrálie ženy ne
23:00 Ragby USA - Kolumbie ženy ne
23:00 Pozemní hokej Kanada - Německo muži ne
23:06 Box Muži - lehká váha (60kg) Vyřazovací muži ne
23:23 Box Muži - lehká váha (60kg) Vyřazovací muži ne
23:30 Plážový volejbal Ženy - základní skupina F ženy ne
23:30 Sportovní gymnastika muži ne
23:30 Ragby Austrálie - Fidži ženy ne
23:40 Box Muži - polotěžká váha (81kg) Vyřazovací muži ne
23:57 Box Muži - polotěžká váha (81kg) Vyřazovací muži ne
00:00 Fotbal Jihoafrická rep. - Čína ženy ne
00:00 Basketbal Čína - USA muži ne
00:00 Vzpírání Ženy do 48kg skupina A ženy ano
00:00 Stolní tenis Muži - dvouhra - 1. kolo muži ne
00:00 Stolní tenis Muži - dvouhra - 1. kolo muži ne
00:00 Stolní tenis Muži - dvouhra - 1. kolo muži ne
00:14 Box Muži - těžká váha (91kg) Vyřazovací muži ne
00:30 Vodní pólo Muži - základní skupina B muži ne
00:30 Pozemní hokej Španělsko - Brazílie muži ne
00:45 Basketbal Bělorusko - Japonsko ženy ne
00:45 Stolní tenis Muži - dvouhra - 1. kolo muži ne
00:45 Stolní tenis Muži - dvouhra - 1. kolo muži ne
00:45 Stolní tenis Muži - dvouhra - 1. kolo muži ne
00:45 Stolní tenis Muži - dvouhra - 1. kolo muži ne
00:50 Házená Rumunsko - Angola ženy ne
01:00 Fotbal Kolumbie - Nový Zéland ženy ne
01:30 Stolní tenis Ženy - dvouhra - 2. kolo ženy ne
01:30 Stolní tenis Ženy - dvouhra - 2. kolo ženy ne
01:30 Stolní tenis Ženy - dvouhra - 2. kolo ženy ne
01:30 Volejbal Rusko - Argentina ženy ne
01:30 Pozemní hokej Velká Británie - Austrálie ženy ne
01:50 Vodní pólo Muži - základní skupina A muži ne
02:00 Plážový volejbal Muži - základní skupina B muži ne
02:15 Stolní tenis Ženy - dvouhra - 2. kolo ženy ne
02:15 Stolní tenis Ženy - dvouhra - 2. kolo ženy ne
02:15 Stolní tenis Ženy - dvouhra - 2. kolo ženy ne
02:15 Stolní tenis Ženy - dvouhra - 2. kolo ženy ne
02:50 Házená Švédsko - Argentina ženy ne
03:00 Plážový volejbal Muži - základní skupina F muži ne
03:00 Fotbal Brazílie - Švédsko ženy ne
03:03 Plavání Muži 400m polohový závod - finále muži ano
03:14 Plavání Ženy 100m motýlek - 1. semifinále ženy ne
03:22 Plavání Ženy 100m motýlek - 2. semifinále ženy ne
03:30 Plavání Muži 400m volný způsob - finále muži ano
03:30 Basketbal Venezuela - Srbsko muži ne
03:35 Volejbal Srbsko - Itálie ženy ne
03:49 Plavání Ženy 400m polohový závod - finále ženy ano
04:00 Plážový volejbal Ženy - základní skupina C ženy ne
04:08 Plavání Muži 100m prsa - 1. semifinále muži ne
04:16 Plavání Muži 100m prsa - 2. semifinále muži ne
04:24 Plavání Štafeta žen 4 x 100m volný způsob - finále ženy ano

Všechny časy v programu jsou v SEČ.