Chystáte se letos už konečně koupat ve vlastním bazénu a vyhnout se tak veřejným koupalištím praskajících ve švech? Z bazénu se bude těšit celá rodina - od dětí až po babičku. Zasoutěžte si o voucher v hodnotě 1000 Kč pro nákup na e-shopu českého výrobce bazénů a zastřešení ALBIXON a připravte se na léto.

baz2Zdroj: redakceNovinkou ALBIXON jsou bazény řady BENEFIT, které představují skutečně za málo peněz hodně koupání. Jejich hlavní předností je to, že je není potřeba při zazimování vypouštět. Při správné a pravidelné péči o bazénovou vodu ji stačí vyměnit až po několika sezónách a nezatěžovat tak životní prostředí neúměrným odběrem. Ušetří se tak příroda i finance.

Mimo inovativních technologií a značné úspory vody vás bazén potěší i svým designem. Optimalizovaný výstup trysek zajistí, že bude voda v bazénu lépe cirkulovat a dno i stěny tak zůstanou déle čisté. Údržba bazénu je rázem lehčí a spotřeba bazénové chemie nižší.baz1Zdroj: redakce

Bazén rovnou i zastřešit je vždy krok správným směrem. Nová zastřešení ALBIXON SYDNEY i MIAMI budou ozdobou každé zahrady. Díky kompletnímu zastřešení není potřeba na děti ani zvířata na zahradě neustále dohlížet. Mnohé bezpečnostní prvky totiž zabraňují jejich vstupu do vody bez vašeho vědomí.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a získejte voucher v hodnotě 1000 Kč pro nákup na e-shopu www.bazeny.cz