S blížícími se letními dny se budou stále častěji naskýtat příležitosti pro využití pracovních šortek. Tyto pracovní šortky z kolekce DAYBORO plní svou primární funkci – praktický pracovní oděv, není v nich však přirozeně takové horko jako v pracovních kalhotách. Jakmile rtuť teploměru vystoupá nad příjemnou dvacítku, stávají se šortky nezbytným pracovním doplňkem každého muže, který zavítá do své dílny nebo garáže, nebo se chystá třeba sekat trávník na zahradě.cerva groupcerva groupZdroj: cerva group

Pokud byste náhodou přemýšleli nad ideálním dárkem pro vašeho partnera, otce, bratra, nebo kteréhokoliv jiného blízkého muže, můžete si zasoutěžit o pánské pracovní šortky DAYBORO. Jedná se o oděv z populární kolekce DAYBORO, která je mezi lidmi velmi oblíbená a není divu proč.cerva groupcerva groupZdroj: cerva group

Pánské pracovní šortky jsou ušité z elastického a inovativního materiálu TRIFIBETEX®, který díky svému materiálovému složení zajišťuje, že jsou šortky nejenom dostatečně pevné, ale také elastické, a tak se nesmírně pohodlně nosí. K pohodlí uživatele navíc přispívá i ergonomický střih šortek a snížený pružný pas. K odolnosti tohoto letního pracovního oděvu pak přispívá trojité prošití nohavic i sedu. Jak jsou na tom pracovní šortky Dayboro po praktické stránce? Nabízejí 2 prostorné a multifukční přední kapsy s poutky na nářadí, zadní kapsy s klopou, jejichž látka je zesílena prostřednictvím odolného materiálu Oxford. 

cerva groupcerva groupZdroj: cerva group

Nechybí pak ani stehenní kapsa na telefon krytá klopou nebo kapsa na metr a nůž. Šortky jsou pak dostupné hned v 6 barevných variantách!

Pracovní šortky DAYBORO nabízejí skvělou funkčnost, kterou ocení každý muž a díky vhodnému využití materiálů a zpracování, nabízejí i příjemný pocit komfortu.

Vyhrajte pohodlné a funkční pracovní šortky DAYBORO za 990 Kč. Cenu vyhrávají 3 vylosovaní výherci, kteří SPRÁVNĚ odpoví na níže uvedenou soutěžní otázku.