Nedílnou součástí práce doma, na zahradě nebo na chalupě je kvalitní a spolehlivé nářadí. Mít nářadí na svém místě a pečlivě uložené je další část práce kutila. Což nemusí být jen muži.

Českolipský výrobce kvalitního ručního elektronářadí ve spolupráci s Deníkem přináší soutěž o 3 sady praktické tašky na nářadí TB15 Handy a sady růžového nářadí LADY TOOL KIT.

nar-1Zdroj: redakce

nar-2Zdroj: redakce

PRO NĚJ: Brašna TB15 Handy je univerzální takřka pro každé nářadí. Při práci dál od dílny a přenášení potřebného příslušenství může ušetřit mnoho času. Konstrukce tašky je vyrobena z pevné a odolné tkaniny s vyztuženým dnem. Otevřený korpus je ideální pro snadný přístup k uloženému nářadí a příslušenství. Vnitřní sortéry jsou dostatečně velké pro každé nářadí a velké množství otevřených i krytých kapes je velice praktické. Ergonomické pryžové držadlo a nastavitelný ramenní popruh slouží k jednoduché manipulaci. Rozměry brašny jsou 220 × 230 × 400mm, její objem je 15l . Doporučená prodejní cena brašny je 490 Kč.

 

PRO NI: Mezi bestsellery dnes už patří i oblíbená sada růžového nářadí LADY TOOL KIT nejen pro dámy. Jistě jste nesčetněkrát hledali šroubovák nebo jiné drobné nářadí, které se snadno zapomene na místě posledního použití. V sadě LADY TOOL KIT je všech 141 ks rozličného nářadí uloženo v praktické elegantní kabele ve stylové růžové barvě.

 

 

 

nar-3Zdroj: redakce

Cesty, jak získat tyto praktické dárky jsou dvě. Buďto vyhrajete v soutěži s Deníkem.cz sadu TB15 Handy a LADY TOLL KIT od Narexu, nebo zakoupením řetězové pily Narex. V rámci jarní akční nabídky TOOL MIX můžete získat oba dárky k nákupu pily zdarma. Řetězová pila EPR 35-23 s motorem o příkonu 2 300 W a rychlostí řetězu 13 m/s je ideální volbou pro práce kolem domu. Pila je vybavena olejovou nádržkou o objemu 340 ml, automatickým mazáním řetězu, vodicí lištou o délce 350 mm a řetězem Oregon DOUBLE GUARD a fixačním systémem přívodního kabelu. Beznástrojová výměna řetězu a lišty pro ještě rychlejší práci. Doporučená prodejní cena je 2 990 Kč vč. DPH. Až do 31. 5. 2020 získáte k nákupu pily též sadu brašny TB15 Handy pro pány a nářadí v kabelce LADY TOOL KIT pro dámy zcela zdarma. V nabídce je i široká škála příslušenství. Ceny u jednotlivých prodejců se mohou lišit.

VIDEO Řetězová pila EPR 35-23

Zdroj: Youtube

Více informací a aktuální nabídku hledejte u autorizovaných prodejců Narex Professional Tools.