Cože, rybí tuk? Že Vám to zrovna moc nevoní? Nejdřív si přečtěte, co je na rybím tuku tak zdravého, a proč ho Vaše tělo potřebuje.

Máte z dětství vzpomínky na rybí tuk na lžičce?

Představte si, že někomu to chutnalo! V každém případě je rybí tuk na lžičku minulostí, dnes se užívá ve formě kapslí, které se snadno polykají, a po rybím odéru není ani památky. Jediná překážka, která mnoha lidem brání užívat zdravý rybí tuk, je tím pádem pryč.

Proč právě rybí tuk? Obsahuje omega-3!

Nenasycené mastné kyseliny omega-3 jsou v rybím tuku to nejdůležitější. Z žádného jiného zdroje jich tolik nezískáme, a ani naše tělo si je samo nevyrábí.

K čemu potřebujete omega-3?

· podílí se na vývoji mozku a nervové soustavy

· starají se o Vaše srdce a cévy

· jsou nezbytné pro zrak a oči · a pokud jde o rybí tuk, obsahuje také vitamín D na imunitu

Říkáte si, že jíst ryby je chutnější způsob, jak získat omega-3? Uvažujete správně. Ale dopřejete si mořské ryby 3x týdně? To je totiž množství, které je NEZBYTNÉ pro optimální hladinu mastných kyselin, která prospívá zdraví.

NaturaMedNaturaMedZdroj: NaturaMedLevnější, spolehlivější a pohodlnější jsou zkrátka kapsle s omega-3 kyselinami.

Každý, kdo má chuť omega-3 vyzkoušet, má tu možnost!

Mít dostatečný příjem mastných kyselin je pro zdraví ohromně důležité! Pokud byste uvítali možnost vyzkoušet si produkt před tím, než koupíte plné balení, zbystřete:

Objednejte si měsíční balení OmegaMarine Forte+ ZDARMA, pouze za poštovné 49 Kč. Stačí kliknout sem, vyplnit objednávkový formulář a za pár dnů bude ve Vaší schránce.

Líbí se Vám OmegaMarine Forte+ natolik, že chcete velké balení? Pojďte soutěžit!

Je moc dobře, že se staráte o své zdraví a chcete získat pořádnou zásobu omega-3. OmegaMarine Forte+ je dokonce nejprodávanější produkt svého druhu na trhu.

Na tři výherce čeká roční balení OmegaMarine Fortev hodnotě 2 388 Kč. Soutěžní úkol není nijak složitý. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku uvedenou níže.