Toužíte po pohádkových snech? Pak sáhněte po noční košilce nebo pyžamku, které bude nejen krásné a módní, ale také kvalitní a úžasně pohodlné.

 n1Zdroj: redakce

Zasoutěžte si s námi o jeden ze tří kousků krásného letního nočního prádla od německé firmy Naturana, která se s několika výrobními závody v zahraničí stala jedním z největších výrobců spodního a nočního prádla a plavek v Evropě. Naturana, která byla založena již v roce 1917, využívá své dlouholeté zkušenosti s designem, výrobou a kontaktem se zákazníky jako základ pro vývoj nových kolekcí.

n3Zdroj: redakce

Nová kolekce nočního prádla je jako stvořená pro sladké usínání, a ještě sladší probouzení. Nabízí širokou škálu střihů i barev a vyniká použitými materiály. Pozornost upoutá nejen dokonalé provedení a moderní design, ale především pohodlí, které je tolik potřebné pro dobrý pocit. Oblíbené potisky zahrnují květinové, abstraktní a zvířecí vzory, proužky a zajímavě umístěné motivy. Aktuální trendová paleta barev sahá od svěží citronové, přes papájovou, šafránovou, skořicovou, švestkovou, něžnou růžovou až po mátovou. Kolekce je doplněna klasickými a funkčními nočními košilemi pohodlných střihů s praktickými detaily.

Spodní prádlo značky Naturana nabízí moderní, praktické a pohodlné modely pro každodenní nošení. Kombinace nejrůznějších materiálů a střihů jsou zárukou, že si mezi sériemi najde každá, i ta nejnáročnější žena, něco pro sebe. Kolekce dámského spodního prádla jsou sestaveny tak, aby si z nich vybraly ženy s menšími i většími velikostmi košíčků. Tato nadčasová a klasická kolekce si užívá více než 100 let důvěry svých zákaznic.

Vyhrajte pohodlné noční prádlo značky Cybèle od firmy NATURANA v hodnotě min. 1000 Kč. Vyhrávají 3 vylosovaní výherci, kteří SPRÁVNĚ odpoví na níže uvedenou soutěžní otázku. Správnou odpověď naleznete na webových stránkách www.naturana-plavky-pradlo.cz.

Krásné spodní a noční prádlo nebo plavky si můžete zakoupit ve firemní prodejně Naturana Kadaň, Topolová 2041 nebo na více než 450 prodejních místech v ČR a SR. Prohlédněte si naše kolekce na www.naturana-plavky-pradlo.cz a navštivte náš partnerský e-shop www.hobi.cz.