Také si ho neumíte bez plavek a sluníčka představit? Léto přece! Prožijte to pravé léto s novou kolekcí značky NATURANA. Inspirujte se mezi jejími modely.

naturananaturanaZdroj: naturanaPROMĚŇTE SE V ŠELMU

Objevte zvířecí potisk, který se navzdory všemu odlišuje: leopardí skvrny na světlém pozadí zvýrazňují sytě růžové akcenty. Módní „upgrade“ nabízí jednodílné plavky s korsáží díky zajímavě umístěnému motivu listu. Vyztužené bikiny jsou vybaveny inovativními SPACER košíčky, které jsou lehoučké, prodyšné a skvěle si zachovávají svůj tvar, zatímco jednodílné plavky s kosticemi a trojúhelníkové bikiny s kosticemi vám umožní výztuže vyjmout. K baru můžete přes plavky hodit krásně splývavou tuniku.

NAJDĚTE SEDM BAREV DUHY

naturananaturanaZdroj: naturana

Také se vám zdá, že jejich barevnost pochází přímo z ní? Pestré modely získávají díky zvýraznění jasnou námořnickou modří nadčasový vzhled. K bikinám nezapomeňte obléknout duhové pareo.

ZABROUZDEJTE DO MINULOSTI

Zvolte jednoduchý kruhový design, který vytváří retro dojem a budete mít pocit, že jste se přenesli zpět v čase. Kromě jednodílných plavek a bikin nabízí série také speciální protetické jednodílné plavky s korsáží a protetické tankiny s kapsami pro vložení epitézy.

Kromě stylových plavek, které padnou jako ulité, šije NATURANA také pohodlné spodní a noční prádlo. Zasoutěžte si s námi o jedno ze tří krásných pyžam nebo nočních košilí značky Cybèle od firmy NATURANA v hodnotě min. 1000 Kč. Vyhrávají 3 vylosovaní výherci, kteří SPRÁVNĚ odpoví na níže uvedenou soutěžní otázku. Správnou odpověď naleznete na webových stránkách www.naturana-plavky-pradlo.cz.

Krásné spodní a noční prádlo nebo plavky si můžete zakoupit ve firemní prodejně Naturana Kadaň, Topolová 2041 nebo na více než 450 prodejních místech v ČR a SR. Prohlédněte si naše kolekce na www.naturana-plavky-pradlo.cz a navštivte náš partnerský e-shop www.hobi-style.cz.